Driftin' Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hong Kong Shatterdome

3 posters

19 / 21 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 10/3/2014, 5:38 am

Snowden
@hangár szerelőgaléria

Mintha megállt volna az idő, egy örökkévalóságnak tűnik kivárni a férfi válaszát. De egyelőre semmi reakció. Az viszont szinte egy pillanat, amíg észreveszem, hogy felém hajol. Nyíló ajkai és becsukódó szeme megbabonáznak és gondolkodás nélkül bezárom a köztünk lévő távolságot. Finoman tapad egymásra szánk, és olyan földöntúli boldogság áraszt el, amit már régen éreztem. Ez nem vad, mint amilyen tegnap volt, hanem csak tisztán őszinte, kicsit óvatos és végtelenül kedves. Mikor elhúzódik, csak egy kicsit, kék szemei mélyen csillognak.
Kezemmel lassan végigsimítom arcát, és megborzongok érintése csodájától. Reszketve kifújom az eddig bennragadt levegőt és mosolyra húzódik szám, egy pillanatra sem engedve tekintetéből. Milyen csodálatos is a világ. Főleg, ha ez a férfi áll a középpontján. Nem kellenek szavak, csak hagyom magam számára nyitott könyvnek lenni. Orrommal kicsit incselkedem vele, majd egy újabb apró csókot adok neki.
Azt hiszem, ezt egyelőre túltárgyaltuk.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 10/3/2014, 4:10 am

Glas
@hangár szerelőgaléria

Tartózkodón kémlelem a lányt, ahogy kiáll amellett, amint az imént mondott. Viszont mikor kiegészíti, megmagyarázza, tekintetem ugrásra kész, idegenkedő fénye mintha elhalványulna. Kisugárzásom lassan, de biztosan veszít feldúlt jellegéből. Fürkészem Glas zavarát. Próbálja elkerülni a további félreértéseket, egyértelműen fogalmazni, tiszta vizet öntve a pohárba.
Meglep kissé, amit a hálójába behúzott férfiakról mond. Az iméntiek alapján már kezdett az az érzésem, gondolatom támadni, hogy egy kissé maradi, szemérmes nőcskével van dolgom, aki viszolyog az olyan perverzióktól, mint amilyen egy kötetlen együttlét. Noha nem illett a képbe mindez. Nem ilyennek tűnt a lány személye eddig. Dehát a szavai ezt sugallták. Örülök, hogy tévedtem, és hogy erre hamar fény derült.
Elmondja, számára én nem egyszer-használatos vagyok. Nem eldobható élvezeti cikk, amiben miután kedvét lelte, megválik tőle. Éppen ezért ezt most máshogy akarná csinálni. Ahogyan igazából én is tettem. Már eleve azzal, hogy csókkal indítottam. Hogy egyáltalán megcsókoltam. Persze, a hadnagy erről mit sem tud, de számomra ez tényleg kivételes. Aztán meg ott hagytam. Pedig amit én elkezdek, azt végigcsinálom. Különösen, ha szexről van szó, hiszen ha már begerjedtem, nem sok visszaút van. Fékevesztetté leszek. Most mégis leállítottam magam. Ő pedig hálás érte.
Áthatóan figyelem a lány rózsaszín szemeit. Karjaimat felhúzott térdeimen támasztom, miközben bal csuklómat jobb kezemmel fogom, lazán lógatva. Nagy hátam a falnak simul. Belőlünk több lehetne. - visszhangzanak a fejemben Glas szavai, de immáron saját gondolatomként. Hiába üldögélek itt egy helyben a magasban, a szűk folyosó rácsos padlóján, érzem a saját szívverésem. A fejemben lüktet. Gyomrom pedig mintha néha süllyedni kezdene, le a mélybe, szippantva magával testem többi részét is.
Nyelek egyet, parányit nyalok ajkamon, és hagyom elnyílva számat, miközben a lány szájára nézek. Szinte lassított felvételben kezdek felé hajolni, dőlve kissé oldalra, mintha láthatatlan, hipnotikus erő vonzana hozzá, aminek eszem ágában sincsen ellenállni. Jobb karom marad a térdemre dobva, de felé eső kezem magam mellé támasztom egy idő után, ahogy már nagyon közel vagyok. Lehunyom a szemem, és egy egészen lágy csókot lehelek a szájára. Hosszút, de puhát, szinte ártatlant, halkan szuszogót. Épp csak hátrébb húzom aztán fejemet, feltárva kék tekintetem, egészen közelről nézve rá. Orrunk kis híján összeér.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 10/3/2014, 3:34 am

Snowden
@hangár szerelőgaléria

Félreértette, amit mondani akarok. Csodás. Most valamiért tényleg nem tudom elmondani, mit akarok. Érdekes, neki valahogy sosem tudok semmit szavakkal jól kifejezni, mert mindig olyan szigorúan veszi őket. Vagy inkább talán csak másképpen értelmezi azokat a megnyilvánulásokat, amikkel máskor olyan könnyedén bánok.
- Igen, többre. - felelem határozottan. - Belőlünk több lehetne, mint egy egyéjszakás kaland. - És kellene is, hogy ez más legyen. De ezt már nem teszem hozzá, csak gondolatban.
Remélem, ezt nem érti félre. Mintha úgy gondolná, hogy ez nekem derogál. Pedig ez nem így van, sőt, igazán különlegesnek érzem magam attól, hogy kitüntet a figyelmével. Csak szerintem mi alapvetően nem úgy vonzódunk egymáshoz, hogy egy éjszaka után búcsút is tudjunk mondani az egésznek. Én legalábbis nem tudnék. Nekem ő kell és kész. Mindenhogyan. Ha most belelátna a fejembe, talán értené. A csarnokot figyelem, de mintha vak lennék, nem tudom, mi felé nézek és csak Snowdent látom a szemeim előtt, amint az ajtóhoz szorít.
- Nem tudom, hogyan fejezzem ki értelmesen, de megpróbálom. - kezdek bele újra, hátha most sikerül szavakba öntenem cikázó és sötéten gomolygó gondolataimat. - Ha egy férfit elkapok és berántom a hálómba, akkor következő reggel használtan kidobom onnan. Ezt magával nem tudnám megtenni, és nem is akarom. Nem tudom, hogy mit gondol, de valószínűleg hasonlót, mert tegnap mégis elment, pedig maradhatott volna. - felé fordulok és a szemébe nézek. Egy kis csend után hozzáteszem: - Ezt köszönöm.
Kedvem volna csak úgy rámosolyogni és rögtön a behuppanni a Jaegerbe. Vagy jóízűt beszélgetni a kantinban (én beszélek, ő hallgat). Esetleg bozni egyet a Kwoon arénában. Olyankor teljes az összhang. Most meg elbeszélünk egymás mellett és nem is értjük, hogy mi van.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 10/3/2014, 12:50 am

Glas
@hangár szerelőgaléria

Még hogy tegyünk úgy, mintha mi sem történt volna. Ez nem pusztán végtelen ostobaság volna, de hajlandó sem lennék rá. Szerencsére Ő sem rajong az ötletért, már csak felhozott érvei miatt sem. Vonásaimra véleményem aképpen ül ki, hogy rezzenéstelen tekintettel várom csak a többi opciót. Mintha ezt akár nem is említette volna. Szerintem ugyanis ez még csak arra se méltó, hogy lehetőségnek nevezzük.
A másik variáció viszont kedvemre való. Pontosabban kedvemre valónak tűnik, egészen addig, amíg tovább nem fűzi szavait. Szemöldökömet egyre jobban összevonom, mígnem már szemeim is gyanakvón szűkülnek össze.
- Többre? - kérdezek vissza szinte sértetten, mély hangon. Szóval az, hogy tegnap beállítottam hozzá és elkaptam, az számára... alantas dolog? Nem illő? Megvetendő? Helytelen? Alaposan végignézek rajta, további szavait szinte figyelmen kívül hagyva. Markáns vonásokkal fürkészem. Laza tartású ücsörgésem ellenére feszültséget árasztok.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 10/3/2014, 12:31 am

Snowden
@hangár szerelőgaléria

Ő egy különleges ember. Nem tudom egészen pontosan megragadni lényének esszenciáját, mert mintha mindig kicsúszna kezeim közül. Rá akarom mondnai, hogy őrült, pedig nem az. Vad? Talán kicsit, de nem igazán. Kemény, igen, de valahogy meg mégsem. Olyan furcsa. És most itt ülök vele a szerelőgalérián és arról beszélgetek pont vele, hogy mi legyen kettőnkkel.
- Tehetünk úgy, mintha semmi sem történt volna, és éljük tovább a kis életünket. - kedzdek neki a lehetőségek boncolásának. - Ám ezt én semmiképpen sem szeretném, nem is volna jó. Ott motoszkálna a fejünkben. - itt szünetet tartok, nem igazán merek belegondolni a továbbiakba. Megcsóválom a fejem, mintha szabadulni akarnék gondolataimtól. Máskor minden olyan egyszerű, átlátható és végtelenül logikus, nem értem, most miért nem megy a lehetőségek felvázolása.
- Ezen kívül folytathatjuk ott, ahol abbahagytuk tegnap este. Talán ez sem a legoptimálisabb eset. Én ennél sokkal többre tartom mindkettőnket. Illetve visszaléphetünk egyet. Én ezt tartom a legjobb megoldásnak.
Válaszra várok. A lenti hangzavar ide nenm szűrődik fel, így szavaimat mély csend követi.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 9/3/2014, 11:10 pm

Glas
@hangár szerelőgaléria

Eddig a pillanatig talán magam sem értettem egészen, miért hagytam ott. Miért nem mentem tovább, miért nem döntöttem meg. Most azonban, ahogy a szemeit figyelem, immáron tiszta és világos. Látom rajta, hogy neki mennyire mást jelent a szex, mint nekem. Látom tekintetén a mélységet, a jelentőséget, amit a tegnapiaknak tulajdonít. Most ezt úgy mondom, mintha engem nem érintett volna meg. Pedig nem erről van szó. Csak nekem a fizikai kapcsolat nem von maga után bármi mást. Általában előbb kefélek meg egy nőt, minthogy smároljunk, vagy akár hogy hosszabban elbeszélgessek Vele. Ez az, ami úgy látszik, Glasnál máshogy van. Sejtettem ezt. Éreztem. Ezért álltam le. Hiszen ha átmegy érzelgősségbe, drámába a dolog, Őt nem rázhatom le, nem tudhatom le két szóval, nem hagyhatom faképnél. Hiszen partnerek vagyunk. De különben sem akartam volna ilyesmit tenni. Nem úgy, mint a viszonyaim eddigi jelentős hányadában. A legtöbb nőnél, akit eddig megfektettem, hacsak nem a nevemet vagy az Úr nevét ismételgette nyögve, nehezen viseltem a szájjártatását. A hadnagy derűs csacsogását viszont kifejezetten kellemesnek találom. Miközben persze az említett kéjes nyöszörgést is szívesen fogadnám Tőle.
- Mik a lehetőségek? - kérdezek vissza, hiszen nagyon úgy tűnik, kettőnk közül Ő az, aki ebben mintha egy régimódibb, romantikusabb állásponton volna. Bár meg kell hagyni, engem is különösen kusza érzésekkel tölt el a tegnap este gondolata, meg igazából az is, ahogyan itt ücsörgünk egymás mellett a magasban.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 9/3/2014, 10:53 pm

Snowden
@hangár szerelőgaléria

Lélegzetvisszafojtva várom, hogy szóljon valamit. Válaszára sem tudom kifújni a levegőt, sem egy nagy sóhajt venni. Szívem a torkomban dobog. Igen, igaza van, amióta ismerjük egymást, ez elkerülhetetlen volt. A baj csak az, hogy ennek nem biztos, hogy így kellett volna történnie. Talán én vagyok túl maradi, vagy nagyon kiszámítható, mégis ez nem tűnik helyesnek így utólag. Őszintén szólva, most már örülök neki, hogy nem mentünk tovább és elviharzott.
Most azt várja, hogy én mondjak valamit? Szemei fürkészőn csillognak, de képtelen vagyok bármiféle reakció kipréselésére magamból. Szívem szerint végigsimítanám arcát és magamhoz húznám. Talán látja rajtam, de nem zavar.
Szavakkal lehetetlen megfogalmazni, hogy mit gondolok, már csak azért is, mert én sem tudom igazán. Mégis úgy érzem, mintha minden gondolatomat kimondtam volna. Aztán csak egy újabb kérdést sikerül kinyögnöm.
- És most mit csinálunk?
Abbahagyhatjuk, a driftünk attól még stabil lesz. Folytathatjuk, a drift attól erősebb lesz.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 9/3/2014, 8:03 pm

Glas
@hangár szerelőgaléria

Különleges helyet választ a lány az elvonulásra. Nem vártam mást tőle. Sejtem már, merre tartunk, amikor csak egyre feljebb és feljebb törünk lifteken, lépcsőkön. A látvány azonban, ami elém tárul, izgatott fényt csal a szemembe. Pazar a kilátás. Az meg főleg imponál, milyen messze vannak az emberek. Ha nincs dolgom velük, gyakran szeretem távolabb tudni őket. Hát most elég távol vannak. A hülyeségeik sem hallatszanak fel ide.
Csatlakozom a hadnagyhoz, leereszkedve hozzá jobbján. Leülök a fal tövébe, hátam neki vetem, térdeimet felhúzom, kezeimet lazán rájuk dobom. Hosszan nézek el a hangárban, a sok dolgos kis hangyán, akik sürögnek a gépóriásokon. Vonásaim lágyak, nyílt tekintettel fürkészem a belátható teret. Megkapó ez a hely. Glas ábrándos szavai mintha csak gondolataimba olvadnának, hiszen éppen a mi Jaegerünkben gyönyörködöm.
Kérdése nyomán egy időre lesütöm szemem a híd sűrű rácsos fémpadlójára. Lenézek aztán a lányra magam mellett. Látom, érzem rajta, nagy erőt kellett vennie magán, nem csak hogy egyáltalán a témát fel merje hozni, de így ez az egyben rákérdezzen. Nem sok kedvem van felelni. Ahogy általában nem sok kedvem van ilyesmikről szót ejteni. Az életem magánügyeit én intézem, nem áttárgyalom. Cselekszem, nem szót szaporítok. Azonban olybá tűnik, a kettőnk kapcsolata a driften kívül is olyan, mint benne: igazodunk egymáshoz. Ő is hoz egy kis áldozatot, cserébe én is. Ő erőt vesz magán, cserébe én is. Megtesszük, mert meg kell tennünk. Máshogy nem megy. Lehet, az ilyen viszonyulás másoknak természetes a mindennapokban, számomra viszont nem. Számomra ez a helyzet egyedi. De furcsa mód természetes, és nem ágálok ellene. Amíg érzem, hogy tisztel engem, amíg érzem, hogy felnéz rám, és nem vesz készpénznek, addig ez szerintem így is fog maradni.
- Valami, ami már rég a levegőben lógott. - adom meg rövid válaszomat, mélyen a szemébe nézve. Talán Ő nem így gondolja? Bár lehet, főleg az érdekli, miért maradt félbe. De nem mondok többet. Azt hiszem, azt várom, hogy inkább Ő fejtse ki, mi van benne, hogy talán majd arra reagáljak. Nekem már az se semmi, hogy ennyit kinyögtem.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 9/3/2014, 12:21 pm

Snowden
@kantin

- Beszélni akar a tegnap éjjelről, igaz? - csak bólintok, továbbra is magam elé bámulva.
Ha itt nem fog, akkor hol? Elviszi a tálcáját, kétségbeesetten nézek utána, hova megy. Hát rám vár. Egy kis kő esik le a szívemről, már csak azért is, mert esély van rá, hogy megtudom, mi van.
Gyorsan visszateszem én is a tálcám és már megyek is utána. Van egy ötletem, hova mehetnénk.

@hangár szerelőgaléria

Innen belátni az egész hangárt, olyan magasan vagyunk, hogy a Jaegerek Conn-Podjait felülről nézhetjük. Erre nem jár senki, mert nincs rá szükség. Az emberek zaja már alig ér fel ide. Ez a vékony folyosó szinte teljesen a hangár mennyezete alatt van, a mélységtől csak egy korlát választja el. Leülök a fal mellé, így a szemben lévő Inferno fejét még pont látni lehet. Elmosolyodom a látványán.
Snowdenre nézek kedvesen, minden, amit gondolok vagy érzek, az arcomra van írva. Na de ember legyen a talpán, aki mindet meg is fejti!
- Csodálatos egy gép. - mutatok fejemmel az Inferno felé. Persze, nem erről akarok beszélni. Kis szünet után veszek egy nagy reszkető levegőt és végre megkérdezem. - Mi történt velünk tegnap?
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 9/3/2014, 12:04 pm

Glas
@kantin

Aludni komolyan jól aludtam. Előtte meg utána akadtak volna csak gondok. De előtte ugyebár kifárasztottam magam, utána meg azonnal lefoglaltam agyamat a kötelességeimmel. Hogy mindez ilyen könnyű és sima ügy nekem? Talán. Elég erős az akaratom, hogy kontrolláljam az elmémet. Nálam meg az ugye erősebb az érzelmeknél. Azt hiszem. Az ösztöneim mondjuk már megint egy más tészta.
Szemöldököm finoman felszökik, és lenézek magam mellé a lányra, ahogy teljes őszinteséggel kigördül belőle válasza. Elmondja, milyen pocsék éjszakája volt, és hogy hogyan érezte, érzi magát még mindig. Figyelem csak Őt némán, majd megiszom narancslevemet, és ezzel reggelim végére érek. Összerakom a tálcámat. Már-már olybá tűnik, mintha a világon semmit nem akarnék reagálni arra, hogy itt kiöntötte nekem a szívét.
- Beszélni akar a tegnap éjjelről, igaz? - kérdezem meg nagyon halkan a nyilvánvalót. Dehát úgy látom, egyszerűen csak kerülgeti a témát. Pedig mindketten tudjuk, miről van szó. Belőlem meg utalgatásokkal úgysem lehet semmit kiszedni. Néha mással sem. De ha valamivel igen, az csak és kizárólag az egyenes beszéd, az őszinteség. Kérdésem után nézek csak le magam mellé Glasra.
- De én itt nem fogok. - jelentem be egyszerűen, körbenézve az étkező tömegen, kihúzva magamat, majd felállok, átvetem hosszú lábam a padon, és viszem a helyére a tálcámat, aztán a hadnagyra tekintek, várakozón. Ő változatlanul jobban ismeri a bázist, mint én. Hova lehet itt valamennyire félrevonulni? Vezessen csak.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 9/3/2014, 11:48 am

Snowden
@kantin

Tehát jól aludt. Szuper. De tényleg? Habár nem feltételezem, hogy hazudott volna. Akkor sem értem, hogy aludhatott jól. Ennyit jelentett neki? Nem okozott neki lelki törést, mint nekem? Nem kell erről lelkizni órákat, nem is lenne rá hajlandó, de legalább azt szeretném tudni, hogy hányadán állunk egymással. Csak egy apró jelet adjon már! Olyan nagy kérés ez?
- Maga? - kérdezi szenvtelenül. Mintha csak udvariasságból kérdezett volna vissza. Nem baj, én őszinte leszek.
- Meglehetősen szarul. Reggel, mikor felkeltem, egyszerre volt üres a fejem és egyszerre zsongott is. És egy kicsit még most is így vagyok vele. Felkelés után dühös voltam, de nem tudom, miért. Már nem vagyok az. Szintén nem tudom, hogy miért.
Kényszert érzek arra, hogy egyszerűen csak rákérdezzek: "Mi volt ez?" vagy "Mi van velünk?", de visszatartom magam. Iszom egy kicsit az asztalon lévő vizes kancsóból, és nekiállok a másik szeletnek is.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 9/3/2014, 11:36 am

Glas
@kantin

A hadnagy közelebb húzódik, Így már ketten hallgatjuk a férfit. Részemről ugyanis nem igazán szólok. Meghallhatom, amiket elmond, közben fogyasztom a reggelimet. Péksütemény, vaj, felvágott, zöldség, gyümölcs, narancslé. Ezek sorakoznak tálcámon. Ahogy a kis ázsiai befejezte a mondókáját, ígéretet teszek, hogy elküldök neki pár anyagot. Abban benne lesz minden, amire kiváncsi. Bár nem lelkes, szeretett volna elbeszélgetni velem erről, én azonban nem szeretnék. Úgy tűnik, jobb híján elfogadja ajánlatomat, és tovább áll.
Kettecskén maradtunk Glasszal. Mármint vannak persze körülöttünk rengetegen, de nem képezik a társaságunkat. Mikor a lány felteszi kérdését, kissé lelassul rágásom, de még szépen lenyelem a falatot, csak aztán nézek le rá oldalra.
- Kiválóan. - felelem végül, vonásait fürkészve.
- Maga? - kérdezek vissza, és folytatom az evést.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 9/3/2014, 11:18 am

Snowden
@kantin

Chilis babot eszem, két szelet csoki van még a tálcámon. Pár hellyel arréb leül mellém Snowden, szembe vele meg a normális kiképzőnk. Beszélgetnek az edzéstervről, erre jobban felkapom a fejem, közelebb is ülök, jelezvén, hogy ez engem is érdekelne. Kíváncsi vagyok, milyen a részletes terve számomra. Szerintem sikerül teljesen normálisan viselkednem. De azért egy kicsit rosszul esik, hogy egyáltalán nem vesz rólam tudomást, mintha nem is léteznék. Hogy kötjük össze az elménket így? Talán haragszik rám? Nem tudom, mi baja van.
Miután a mester elment, az egyik csokit kezdem majszolni.
- Hogy aludt, Uram? - kérdezem halkan magam elé bámulva.
Most vagy itt hagy, vagy szóba áll velem. Utóbbinál legalább bizonyítaná, hogy feltűnt neki, hogy itt vagyok.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 9/3/2014, 11:04 am

Glas
@edzőtér

Meghallom a lány hangját. Odanézek rá, majd ahogy beszél, oda is fordulok, törölközőmet a vállamra dobva. Tekintetem nem árul el semmit, ahogy figyelem Őt. Bólintok a kapott információkra, meg a burkolt kantinba invitálásra, majd utána nézek, ahogy elhalad, így elcsípem a mosolyt. Nézem még elhaladtát, majd lesütöm kissé a szemem, elmerengve, aztán végzek még pár gyakorlatot, és a kabinomba vonulok.

@kantin

Elöl szürke, hátul fehér, V nyakú, vékony anyagú pólómban, fekete vászongatyában toppanok az étkezőbe. Magamhoz veszek egy tálcát, megpakolom mindenfélével, előzgetve a kis kínaiakat meg egyéb szerzeteket a sorban, majd indulok helyet keresni. Észreveszem a lányt a terem közepe tájékán. Egymagában eszeget. Engem meg leszólít az egyik kiképzőtiszt. Szeretne velem pár szót váltani a reggeli közben. Átolvasta ugyanis az új edzéstervezetet. Sok az üres hely Glasnál. Helyet foglalunk ott. Részemről a lány oldalán, de pár ülés távolságra. Az ázsiai tiszt velem szemben. Reggelizni kezdek, és főleg hallgatom a férfit. Elég gyér az angolja, de azért nagyjából megértjük egymást. Bár nem nézek a hadnagy felé, észlelem, mi van éppen Vele. Még ha ennek a világon semmilyen jelét nem is adom.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 9/3/2014, 10:51 am

Snowden
@edzőtér

Vége az edzésnek. Nem figyelt rám szinte egy percig sem. Nem is baj, egyedül is megy, nem vagyok gyengeelméjű, meg tudom oldalni a feladatokat hibátlanul. A mozgásommal sosem volt probléma, az erőnlétem szuper, csak néhány izomcsoport szorul fejlesztésre. Ilyen is régen volt, hogy így érezném, hogy vannak combjaim és felkarjaim. Délutánra gyenge izomlázam lesz, így azonnal extra nyújtásba kezdek. Egy kínai szalad hozzám, üzenettel. Felderülök, mert Adrian szólt, hogy egy óra múlva itt az ágyú. Ezt az Őrnagynak is hallania kell! Csak hát most hogy menjek oda? Az élet megy tovább - mondom magamnak. Tudom, hogy akar, csak azt nem, hogy miért állt meg. Illetve talán van valami halvány sejtésem, de valósznűleg csak sötétben tapogatózás. Elhatározom magam, és odalépek hozzá.
- Uram, a bal kezünk egy óra múlva itt van. A felszínre viszik, másfél óra múlva tesztelés. - szólok hozzá nagyrészt úgy, mintha mi sem történt volna, de hangomban érezni az óvatosságot. És persze egy kis bátorítást is. Nem azért, mert szüksége van rá, hanem mert nekem kell, hogy ne hangozzak sem bunkónak, sem elutasítónak, hanem hogy mutassam, én ugyan az az ember vagyok, aki tegnap este előtt voltam. Egy kis szünet után folytatom. - És reggelire van chilis bab.
Jókedvűen fordulok el, megyek a papucsomért és a boért. A teremből kifelé menet még ránézek egy alig észrevehető mosollyal.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 9/3/2014, 10:35 am

Glas
@edzőtér

Egy percet sem vesztegetek, rögtön kiadom a feladatokat. Láttam, hogy már melegítgettek, de nekem az édes kevésnek tűnt. Úgyhogy úgy vágok neki az edzésnek, mintha csak most léptek volna be a pályára. Kemény, izzasztó, egyéni feladatokat adok ki, felváltva mindenkinek, párhuzamosan folytatva a gyakorlatokat. Míg valaki felüléseket csinál, a másik fekvőtámaszozik, a harmadik ugrókötelezik és így tovább. Nem mennyiség van, hanem időtartam. Néhány percenként elüvöltöm magam, hogy...
- Váltás!
Ilyenkor mindenki egy másik gyakorlatba kezd. Megállni nem lehet. Járkálok közöttük, figyelem a technikájukat, és ha valahol rendellenességet észlelek, rögtön korrigáltatom az illetővel. Nemsokára fáradni kezdenek. Jól lemérhető ebből az állóképesség. Látom a felém irányuló, megvető tekinteteket. A legtöbb azt sugallja, hogy könnyű nekem itt sétálgatva osztani az észt. Hát igen, könnyű. A kiképzőtisztük vagyok, nem a haverjuk, aki szolidaritásból majd maga is végig csinál mindent. Aközben hogy tudnék rendesen odafigyelni rájuk? Teljesítem mindezt én magam is naponta, csak éppen nem akkor, amikor őket képzem. Milyen egy baromság volna.
- Mára végeztünk. Leléphetnek. - intem el a teljesen kifárasztott rangereket egy biccentéssel. Azt hiszem, nagy kő esik le a szívükről, mert úgy hihették, ezek után még párosban is megdolgoztatom őket. De ma nem. Ma csak jól megfigyeltem, mit tudnak egyéniben. Glasnak sem szenteltem kitüntetett figyelmet. Direkt nem. Szerintem nem is akarta volna. Sarkon fordulok, és megyek a vizemért.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 9/3/2014, 10:13 am

Snowden
@edzőtér

- Rangerek, sorakozó!
Ez Snowden hangja. Felkelek, és a terem közepe felé indulok. Beállok én is a sorba a többiek mellé, egyenes tartással. Nem úgy, mint néhány másik, aki még csak most kezdte az akadémiát. Az Őrnagy bemutatkozását hallgatom, aztán elkezd végigsétálni a sor előtt. Lassan közeledik felém, de én úgy nézek rá, mint bármikor máskor. Ha észre is vett, nem adta jelét.
Mielőtt indulna az edzés, gyorsan betekerem a láfbejemet, és készenlétbe állok. Chen a terem széléről figyel mindent és mindenkit. Különösképpen Snowdent és engem. Hát nem fogok neki okot adni sem kárörvendésre, sem fúrásra, sem pletykára, sem arra, hogy bárhogyan is belénk kössön. Ugyanolyan kedvesen fogok mosolyogni az utódjára, mint eddig tettem. Ahogy végigmérem az én Őrnagyomat, nem tűnik másnak, mint mikor először láttam az ausztrál tréningen. Kicsit elkalandoznak gondolataim, de összeszedem magam és nagyon figyelek. Kíváncsi vagyok, milyen edzéstervet dolgozott ki. Biztosan nem olyat, mint négy mester, akik közül kettő szóba sem áll egymással, a harmadik egy kanos gyökér, és csak a negyedik közelíti meg a normalitás általam ismert definícióját. A tréning fárasztó és nehéz lesz, de már alig várom.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 9/3/2014, 8:30 am

Glas
@edzőtér

Szokásos, fekete rövid ujjú pólós edzőholmimban érkezem meg kora reggel a pályára. [x] Sokan vagyunk. Sydneyben azért ilyenkor még csak lézengtek a kondigépek meg a tatamik környékén. Ahogy haladok beljebb, kezemben vizemmel, vállamon törölközőmmel, észreveszem a mérkőzést az egyik küzdőtéren. Glas az. Közelebb nem megyek, mert a bordásfalnál akarom kezdeni a nyújtást. Szóval lepakolok, és miközben nekilátok körözni karjaimmal, hajlongani, bemelegíteni, távolról figyelem, ahogy lealázza a többieket. Amikor odalép hozzá Chen, elfintorodom, és inkább el is veszem onnan a tekintetem. Húzódzkodom kicsit a bordásfalon.
Éjjel viszonylag hamar elaludtam. Sűrű nap volt, és bár eléggé fel voltam spanolva a hadnagynál tett látogatásom után, nos... hogy mondjam? Megoldottam, hogy lehiggadjak és elálmosodjak. Igazából gyakran teszek így, puszta praktikumból, hogy könnyebben álomba merüljek. Most azonban jócskán megvolt a mögöttes töltet.
Mikor úgy érzem, ennyi bemelegítés elég volt, leszállok a bordásfalról, megtörölközöm, iszom egy keveset, és elnézek az óra felé. Idő van. Kezdődhet a kiképzés. Habár a rangerek csak a ma délelőtt folyamán kapják meg az értesítéseiket a további edzésmenetről, már a mostani alkalom is az én nevem alatt fut. Ha pedig a papíron így áll, hát legyen is így! Az edzőtér közepére sétálok.
- Rangerek, sorakozó! - üvöltöm el magamat, mire nem csak a megszólítottak, de mindenki rám kapja a fejét, és az érintettek kissé bizonytalanul bár, összenézve, de szállingózni kezdenek felém. Nem hitték, hogy már ma átveszem őket. Ahogy közelednek, persze, összeszedik magukat. Egyenesítenek tartásukon, és hamar felállnak előttem, egymás után, párjuk mellett. Kivéve persze a hadnagyot, hiszen az Ő partnere maga a kiképző tiszt. Ettől még beállhat a sorba.
- Valentine Snowden őrnagy. Brit Tengerészgyalogság. Nem hivatalosan már értesülhettek róla, hogy részint átveszem a harci kiképzésüket az itteni kollegáktól. Ma kapják meg a végleges edzéstervet és minden más tudnivalót. Így erre több szót nem vesztegetnék. - tartom meg egészen röpke, de energikus bemutatkozó beszédemet, komótosan, de emelt fővel sétálva előttük. És természetesen angolul. Aki nem értette, magára vessen. A lényeg szerintem világos. A tájékoztatást meg úgyis megkapják majd hivatalosan, részletesen.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 9/3/2014, 7:21 am

Snowden
@Glas hálókabin

Ahogy távolodik tőlem, nem is értem, mi történik. Miért engedett el? Vad mosolya ismerős a driftből, mégis, most más. Azt ajtó felé megy.
- Jó éjszakát, hadnagy.
"Jó éjszakát, hadnagy." Fejemben csengenek szavai még egy darabig, az üres kongást törik meg. Mégis képes volt itt hagyni. Lassan becsukom az ajtót, és hanyatt lefekszem az ágyra. Gondolataim kuszák és nehezek, nem tudok kibogozni belőlük egyetlen egyet sem.

Csipog az ébresztőm, kinyitom a szemem. Reggel 4:40, itt az ideje zuhanyozni és elkészülni. Edzés, reggeli, és aztán az, ami éppen dolog adódik. Milyen nap is van? Felkelek és a szobán keresztülsétálva a még bekapcsolt laptomora pillantok. Megérintem a touch padet, a monitoron Mozart villan fel, a lejátszási lista már régen a végére ért. Hirtelen fejembe tolul minden. Nem csak álmodtam? Összeszorul a gyomrom és gyorsan levetem ruháimat. A szennyesbe dobom őket és gyorsan megmosom magam, tiszta ruhát húzok. Fekete melegítő és laza fehér póló. Ahogy a tükörbe nézek, látom magam előtt a képet, amint ebben a szerelésben küzdöttem Snowdennel a sydney-i Kwoon arénában. Apró mosoly húzódik számra, de a tegnap után nem tudom, hogy most mosolyognom kéne-e vagy szégyellnem magam. De hiszen ő a partnerem. Fogalmam sincs, mit gondoljak. Megérintem tükörképem ajkát, aztán dühös leszek. Engem nem lehet így itthagyni! Ő mégis csak úgy megtette. Csak úgy? Hogy szenvedett tőle! Akkor miért? Beszélnem kéne vele. Vagy inkább úgy tenni, mintha nem történt volna semmi? Papucsot húzok és felkapom a rokushaku botom markolati csonkját.

@edzőtér

Itt mindig vannak, még ilyen korán is. Nem baj, engem nem zavarnak, sőt. Lendületesen bevágtatok a tatami közepére.
- Három ember kiállhat ellenem! - kiáltom el magam kínaiul. Páran félrehúzódnak, néhányan elém lépnek.
- Itt vagyunk. Milyen sorrendben? - kérdezi egy gyalogos katona.
- Yixia zi. - sziszegem nekik vissza lenéző mosollyal és kiengedem a bo két szárát. Összenéznek, és gunjukat készenlétben tartják. Hárman egy ellen, tehát.
Az egyik indítja a támadást, én védek, a másik kettő jön nekem, de miközben hárítok, az elsőt szinte kiütöm a szőnyegről. Alig telik bele öt percbe, mindhárom a padlón fekszik, fájó derékkal, lábbal, kiugrott vállal és az erős gyomorszáji találattól levegőért kapkodva. Ez most nagyon jól esett! Meghajolok nekik, megköszönve a harcot, habár már egyik sem képes ezt a gesztust viszonozni. Kisétálok a hatalmas terem másik felébe a tatami szélére és szokásos reggeli relax- és egyensúlygyakorlataimnak állok neki. Feszültséglevezetés: pipa.
Chen hangját hallom.
- Jó reggelt, hadnagy. Hogy érzi magát? - Neneneee, most őt ne.
- Jó reggelt, uram, kicsattanok az energiától. - felelem már hídban állva.
- Láttam. Nagyszerű. Ezt a gyorsaságot az angol tanította magának? - mintha kiköpné a szavakat.
- Nem, uram, magamtól fejlődöm.
Az Őrnagy csak bólint, és néhány katonával daozni mennek. Kardjaik monoton csattogása megnyugtat egy kicsit. Belégzés, kilégzés, belégzés... Ez az.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 9/3/2014, 6:21 am

Glas
@Glas hálókabin

Nyakamat kezdi csókolni, én pedig számat megnyalva fújtatok bőszen, lehunyt szemmel. Érzem kalandozó kezeit, és hogy kapaszkodik belém. Ujjai hamarosan meztelen bőrömet érik pólóm alatt. Zárt szájjal, torokból hümmögök fel, és ahogy felemeli arcát nyakamból, lenézek rá. Tekintetem egészen homályos. Hasonlóan ahhoz, mint mikor a harc heve részegít. Kérdőn néz engem, finoman elnyílt számra simítva. Ajkaim közé veszem ujja végét, és nyelvem hegyével megnyalintom ujjbegyét.
Az egész testem egy merő lüktetés. Csak úgy zúg a fejem, miközben keményen állok a nadrágomban. Ezt valószínűleg Glas is érezheti. Mit valószínűleg? Nem lehet nem érezni, hiszen nekinyomódom néha, amikor úgy mozdulunk. Mindennek ellenére azonban hezitálok. Máskor ilyenkor már rég valami szerencsétlen bútort strapálnánk. Most nem. Kiengedem ujjpercét számból, és szemeit ködösen figyelve, masszívat fújtatok, ajkaimat összepréselve, nyakamat megfeszítve. Nyelek egyet, és simítva veszem le kezeimet a lányról, hátralépve tőle. Egyet. Aztán még egyet. És még egyet. Szemeit nézve végig. Úgy megdönteném. Most azonnal. De úgy érzem, kell a megtartóztatás és... jól is esik. Hiszen szeretem a kínt. Ez pedig most bizony valami kegyetlen.
Ahogy így elhúzódom, immáron láthatja is a hadnagy, amit eddig csak érezhetett: melegítőgatyám jócskán kiáll ágyékomnál. Nagy mellkasom lendületes ütemmel jár ki és be. Hosszú karjaimat magam mellett lógatom. Rohadt életbe. Eszetlenül kívánatos a lány, ahogy itt áll előttem kipirulva, vágyón. Nyalok egyet ajkaimon, és nyelvemmel játszom még számban, majd elmosolyodom. Ugyanaz a mosoly, mint mikor a terheléses tesztet tartottuk. Ugyanaz a kissé őrült, fájdalomimádó elégedettség csillog a szemeimben. Végignézek a hadnagyon, már az ajtó előtt állva. Eszetlen gyorsan ver a szívem. De csak mosolygok rá. Azonban kezd kiürülni vonásaimból, tekintetem fényéből az őrület. Valami egyszerűen jóleső váltja fel.
- Jó éjszakát, hadnagy. - szólalok meg rekedten, kezemet a kilincsre helyezve, és már rántom is ki az ajtót, kirobbanva a kabinból.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 9/3/2014, 5:36 am

Snowden
@Glas hálókabin

Derekamnál fogva tart, és nem enged. Ez így pont nagyon jó, nem is akarom, hogy csak egy millimétert is eltávolodjon. Csak azt, hogy maradjon így, és maradjon itt velem. Az még csak fel sem ötlik bennem, hogy mi lesz ezután, mert annyi a fontos, hogy kell nekem. Akarom őt, akarom, hogy öleljen. Lassan nyakára engedem számat és a kezeim is lejjebb vándorolnak. Izmain finoman húzom végig tenyerem, belekapaszkodom csípőjébe, és szorítom, mintha attól félnék, hogy megszökik. Pedig nem fog, úgy tüzel, és olyan vággyal érint, hogy képtelen volna itt hagyni. Gyengéden felemelem zöld pólóját és dereka bőrét simítom végig. Forró, teste csak úgy lüktet ujjaim alatt. Zihálva fordítom magam arcával szembe, alaposan emlékezetembe vésve minden vonását. Másik kezemmel megérintem ajkait és kérdőn nézek fel rá mély kék szemeiben elveszve.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 9/3/2014, 5:00 am

Glas
@Glas hálókabin

Ellök magától, elemi erővel. Szabadulni akar. Egy lépéssel hátra tántorodom, miközben szemeim felpattannak. Kábultan nézek rajta végig, fejemben és ágyékomban lüktető szívvel. Azonban még egyetlen gondolat sem képes igazán megfogalmazódni bennem a helyzettel kapcsolatban, már nyúl is értem. Lehúzza magához fejemet, és számért kap. Azonnal megragadom derekát, és magamhoz vonom, miközben hajolok, görnyedek le hozzá a csókért. Durván lélegzem, széles vállaim belemozdulnak szám minden mohó ízlelésébe, ahogy szinte falom a lány ajkait.
Nem vagyok az a csókolózós típus. Ha meg akarok kapni egy nőt, egyszerűen odaállítok hozzá, kihámozom a ruháiból és megfektetem. Hacsak nem kezd el sikítozni, hogy Ő ezt nem akarja, vagy hogy hagyjam békén és tűnjek el. Ilyenre mondjuk eddig még nem került sor. Hiába törtem rájuk, nyersen a lényegre térve. Most azonban másként teszek. Nem is tudom, egyszerűen most ez adta magát. Azóta meg akarom kapni Glast, amióta találkoztunk. Azóta szeretnék egy kiadósat dugni Vele. Nem sokon múlt, hogy az első éjszakák egyikén így megrohamozzam. Azonban valahogy az volt az érzésem, hogy ezt most nem így kéne. Akkor már főleg, mikor világossá lett, hogy partnerek leszünk. Hogy együtt vezetünk majd egy Jaegert. Hiába osztottuk meg elménket, fogalmam sincsen róla, hogyan kezeli a szexualitást. Úgy véltem, részemről csöppet sem zavarna bele a munkakapcsolatunkba. Hiszen nekem a szex egyáltalán nem érzelmi alapon megy. Viszont arról nem volt elképzelésem, Ő hogyan állna hozzá. Emiatt nem léptem eddig. Meglehet, most sem kellett volna. Csak hát az ösztöneim, állati énem túl erősen dolgozik bennem ahhoz, mintsem hogy ennél tovább bírtam volna. Amit akarok, azt megkapom. Vagy ha végül nem is kapom meg, de teszek érte. Odacsapok. Elmarom.
Nyilván az sem a legromantikusabb, hogy idejöttem és nekilöktem az ajtajának. Habár azt hiszem, nálam ez már annak számít. De mindegy, mert nem akartam romantikus lenni. Nem akartam én semmilyen lenni. Nem gondolkodtam rajta, milyen gesztus ez. Milyen megnyilvánulás. Csak az lüktetett az agyamban és másik, nemes szervemben, hogy már nem akarom tovább tartani magam. Így hát idejöttem, és most vadul csókolom a kabinja közepén állva. Furcsamód kellemes és kielégítő. Nekem. Egy csók. Általában gyorsan elunom, ha egy nő mégis rákattanna a számra még szex előtt, és elintézem, hogy haladjunk már végre tovább. De most valahogy elvagyok ezzel. Nyelvem hegyével érintem olykor ajkát, ahogy hevesen kóstolom, néha erősebbet fújva, miközben finom erővel fogom nyirkos, hűs derekát, tartva Őt magamnak.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 9/3/2014, 4:32 am

Snowden
@Glas hálókabin

Egy szót sem szól, még csak le sem ült. Csak néz. Megpróbálom kivenni tekintetéből, hogy.... Mi?
Hirtelen megragad és az ajtónak nyom. Szenvedélyesen csókol meg, én pedig csak megadóan engedek neki. Hirtelen kattan az agyam, amint tudatosul bennem, hogy mi történik. Bevillan egy kép Afganisztánból, és adrenalin szökik minden apró porcikámba és szabad kezemmel erősen ellököm magamtól, másik kezemet is kiszabadítva. Piros arccal és tág pupillákkal állok vele szemben egy másodpercig, levegő után kapkodva. Mit művel? Erre nem számítottam. De reménykedtem benne. Most mi van? Ezek a gondolatok egy pillanat alatt suhannak át agyamon, majd kellemes bizsergést kezdek érezni ajkai nyomán és átjár az a meleg nyugalom, amit Snowden közelében szoktam érezni. A tudatos énem azonnal megszűnik létezni, szemeimben és egész testemben vad tűz gyúlik. Hozzálépek, tenyeremmel arcát magam felé húzva lábujjhegyre állok és követelőzően csókolok vissza. Ajkai finom íze mámorító, testemet nekifeszítve húzom magam felé. Szabad kezemmel hajába túrok, és szépen lassan eresztem le a mellkasához, bőrén játszadozva ujjaimmal, néha belemarkolva húsába. Kinek kell levegő? Nekem nem. Érezni akarom minden rezdülését és sóhajtását. Mintha Mozart nem is lenne itt, sem a bázis, sem semmi más, a világ megszűnik és csak mi ketten létezünk ebben a pillanatban.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 9/3/2014, 3:54 am

Glas
@Glas hálókabin

Klasszikus zene szűrődik bentről. Mozartra tippelnék. Magam elé pislogva várok a beengedésre, hallgatva a bentről érkező neszeket. Glas végül ajtót nyit. Úgy tűnik, edzett épp. Itatja fel a verejtéket gyöngyöző bőréről kis törölközőjével, amivel aztán int nekem, hogy jöjjek beljebb. Nem köszönök vissza, még csak egy biccentéssel sem. Egyszerűen belépek, megállva a szoba közepén, és kifejezéstelen arccal figyelem, ahogy a lány cikázik, rendezkedik, gyorsan becsukja még fegyvereit rejtő szekrényét. Utána teával kínál.
Nem szólok, nem reagálok semmit. Egyre csak nézem a hadnagyot, lélekbeható, kivehetetlen tekintettel, majd egészen hirtelen mozdulok felé. Két lépéssel nála termek, megragadom csuklóját, vállát, és szinte nekilököm a vasajtónak, egyből lehajolva hozzá, és számat szájára tapasztom, fújtatva egyet. Nagy kezeimmel erélyesen, mégis gyengéden tartom. Vállát az ajtónak fogom, kezét ráfeszítem a hűs fémre válla mellett. Ajkaim lassan, de kemény szenvedéllyel mozdulnak száján, miközben forrón szuszogok arcára.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 9/3/2014, 3:32 am

Snowden
@Glas hálókabin

Megvoltak a spárgáim, már békában is feküdtem, most éppen a szekrény mellett állok egy lábon, másik lábam hátra felfelé a szekrénynek támaszkodva, felsőtestem pedig vízsszintesen előre. Így egy állóspárgát tartok meg, eléggé fáj, ugyanis még nem elég erős a combizmom ahhoz, hogy ezt huzamosabb ideig tartsam. Rendesen megizzadtam, lábam már remeg. Az Oh, prodigio tétel szól, mikor kopogtatnak az ajtón. Lassan visszaengedem magam álló pozícióba, felkapom a kis törölközőmet, és miközben ajtót nyitok, felitatom arcomat és a kis topomból kilógó fénylő hasamat.
- Jó estét, Uram. - beinvitálom a törölközőmmel. Lehalkítom kicsit a zenét, és hellyel kínálom. Most mindenhol van hely, csak az asztal van tele a kutatási anyagokkal, a laptoppal, tablettel és egy apró szerkezettel, amiről senki nem mondaná meg, hogy egy térdízület működését hivatott modellezni. A nyitott szekrényajtót, amibe eddig kapaszkodtam, gyorsan becsukom, így legfeljebb egy pillantást tudott vetni fegyvergyűjteményemre. Természetesen, lőfegyver nincs közte. A szolgálati stukkerem a raktárban van, jó nekem a kés is.
Megállok azután a bejárati ajtó előtt, a férfi felé fordulva érdeklődően. Nem kell megkérdeznem, hogy mi járatban van erre, valószínűleg el fogja mondani.
- Teát? Van orbáncfű és Earl Grey is.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 19 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

19 / 21 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.