Driftin' Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hong Kong Shatterdome

3 posters

3 / 21 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 20/4/2014, 6:53 am

Snowden
@kantin

Figyelmesen hallgatom és bólogatok. Igen, van mire vigyáznom, sosem szabad elbíznom magam és résen kell lennem. És a Kaijuk pont ilyen kiszámíthatatlanok lesznek, amivel én nem fogok itt találkozni. És ebben tökéletesen igaza van. Miután bejelenti, hogy este majd megkeres, már indul is. Elköszönök tőle, és benyammogom még az utolsó palacsinta maradékait is. Felhörpintem a teát és indulok a hangárba, megnézegetni az Infernot. Közben írok Adrian csipogójára, hogy mior és hol tudunk találkozni.

@hangár

Csodás négy óra csak az Inferno belsejében, a fedélzeti MI-vel, Adriannel és Yeong Sao Joonnal, az egyik koreai technikusunkkal. Néhány transzmittert azonosítottunk, már leválasztottuk a fő hálózatról és alacsony átvitelűre állítottuk őket, csak még nem működik ez így megfelelően, még mindig van, ami a headspace-en keresztül túlon túl összeköt minket. Ha nem tudjuk azokat betompítani, akkor ugyan gyengébb lesz a kapocs, de még mindig nem lesz elég erős. Ám egy jó kis problémába ütköztünk, amit mihamarább meg kéne oldani. Történetesen van két csoportnyi csatolóegység, ami egyszerre továbbít a partner és a gép felé is, tehát nem választható szét az adatfolyam. Nem tudom, hogy most mit csináljunk, ez további gondolkodás tárgyát képezi.

@Glas hálókabin

Adriannel a kabinom padlóján görnyedünk rengeteg kézzel írott jegyzet és számítás felett. Egy rajzot nézek, ő egy számolást elemez. Már nyugodtan tudunk dolgozni, nem furdalja az oldalát a kíváncsiság, hogy van minden Snowdennel és velem. Nyilván nem mesélek el mindent, nem is akarok, csak annyit, hogy éppen kielégítsem tudásvágyát. Szerencsére kevéssel is beéri, a lényeg az, hogy boldognak lát. Aztán nyilván megmaceráltam őt a néha-igen-néha-nem-barátnőjével, csak hogy érezze a törődést, és egy nagy röhögés után végre a Jaegerre tudtunk figyelni.
- ... de ez így baromság mégis. - néz fel rám hirtelen, a papírt lobogtatja. - Nem is jön ki az, ami kéne, az energiaszint nem lesz elegendő a vészvezérléshez. - tenyerébe temeti az arcát.
Én egy hangos sóhajjal eldőlök hanyatt és becsukom a szemem. Annyira tele van a fejem a gondolatoktól, már mindenhol csak UML rajzokat, függvényspecifikációkat és neurotranszmitter-vezérlőket látok. Lustán kóvályognak a szemem előtt, és el sem tudom őket hessegetni. Ha lekapcsolnám a szemem, az agyamban akkor is ottmaradnának. De legalább a szememre nem tudnám fogni. Sőt, az agyamat is le kéne kapcsolni. Mindent le kéne kapcsolni, kész!
- Le kéne kapcsolni mindent. - motyogom halkan.
- Micsoda? - kérdez vissza Adrian, felnézve ujjai közül.
- Le kéne kapcsolni mindent. - ismétlem meg, amit az előbb is mondtam már. De most ki is egészítem. - Csak azt a két csoportot hagyjuk meg. - Érti, mire gondolok. Önmagukban elég szűk lesz a keresztmetszetük, pont jó lenne így minden. Ha meg megsérülnének, akkor bekapcsolhatnánk a többit, és akkor a vészvezérlés is meg van oldva, az energiaellátást kell csak kidolgozni, de az nem lehet probléma, mert annyi tervet készítettünk, hogy helyből három teljesen különböző elvű neurális vezérlőt tudnánk készíteni belőlük. Adrian felkel és nekiáll összepkolni a papírokat, a kezemből is kiveszi a rajzot, ekkor nyitomki a szemem először. Tekintete vidám, de fáradt.
- Akkor én mehetek is, ugye? - kérdezi tréfásan az órára nézve. Negyed kilenc lesz pár perc múlva.
- Felőlem mész, ahova akarsz! - válaszolom nevetve. Végre megvan. Lekapcsoljuk az összeset a francba, de készenlétben hagyjuk őket, hogy bármikor újra hálózatba rakhatóak legyenek. Felhúz a földről és megölel. Egy köszit suttogok a fülébe, aztán nyújtózom, miután elengedtük egymást. Örülök, hogy láttam, és annak is, hogy ilyen sokáig maradt a kedvemért. Majd úgyis beszélünk még az Inferno miatt is.
Miután becsukom utána az ajtót, visszafordulok a falhoz, ahol a közös képünk van. Elmosolyodom. Ling meg átküldhetné azokat, amiket az Őrnagyről és rólam csinált. Helyük van a falon.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 20/4/2014, 4:23 am

Glas
@kantin

Bólogatok, ahogy ismerteti velem, kikkel szándékozik elmerülni az általam kiadott projectekben. Éppen kivégzem a csokis palacsintámat, amikor kínál azzal a rózsaszín valamivel. Oké, ha nem lenne jó, a vaníliásommal még le tudom öblíteni. Szóval bekapom a villát és megkóstolom. Hm. Nem rossz. Sőt, egész jó. Úgyhogy a másik palacsintámmal ezt nem leöblítem, csak ráküldöm. Közben hallgatom a hadnagy érdeklődését a mai teljesítményéről. Megtörlöm a számat, és feleletre nyitom.
- Mindenki azt hozta, amire számítottam. A rangerek fejlődnek, és okultak a múltkoriból. Ami persze még nem volt elég az Ön legyőzéséhez, dehát ezt nem is vártam tőlük. - állok neki az elemzésnek monoton hangon, rendezgetve tálcámat. Iszom egy kortyot.
- A technikájáról nem igazán van mit mondanom. Tökéletes. Csak arra kell vigyáznia, hogy ne vigye túlzásba a kiválóságot. Néha nem lehet a legjobbat kihozni egy helyzetből, hiába nyújtja a legtöbbet, amit csak lehet. Mindig adódnak váratlan meglepetések. Ezek nem zökkenthetik ki. - világítok rá mégis valamire, ami eszembe ötlik, és amire úgy vélem, ügyelnie kell. Persze, mindez a jövőre nézve tanács. Most még nem tapasztalok rajta ilyesmit.
- Velem nem küzd többé, így nem sok minden van, ami éberen tarthatná ilyen szempontból. - teszem még hozzá. Hiszen én vagyok az, aki meg tudja lepni. Aki be tud szúrni, aki felboríthatja a tempóját, aki rátörhet. Mások eléggé kiszámíthatóak az itteni harcosok közül, meg úgy egyáltalán a harcosok között kevés ennyire kaotikus. A Kaijuk viszont azok, és a ránk váró helyzetek szintúgy.
Ennyit tudtam elmondani neki. Szavaim befejeztével pedig szedem magam. Láthatóan távozni készülök.
- Este felkeresem. - jelentem be a lánynak, azzal felemelkedem, és már vetem is át hosszú lábamat a padon.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 20/4/2014, 2:59 am

Snowden
@kantin

- Jól hangzik. - hallom a reakcióját. Nagyszerű, akkor ez alapján állok neki, és Adriannek is most már ezt tudom mondani. A terv viszonylag egyszerű, meg kell találnunk azokat a neurotranszmittereket, amik az átviteli sebességet és vastagságot szabályozzák és le kell őket tompítanunk a headspace felé. A gép felé nem, különben az ECoS nem tud működni. Jól van, megkapja tőlem az útravalót a hadnagy rendesen, lesz min gondolkodnia visszafelé Los Angelesbe. Sőt, még utána is. Mint fegyvertechnikus, az lesz a feladata, hogy az energiaátvitelt megoldja, és biztosítsa, hogy a vezérlés nem sérül és vészhelyzet esetén az egyik oldali pilóta a másik oldali kart is tudja irányítani. Remélem, nem lesz rá szükség, de sosem lehet tudni, inkább biztosítsuk be magunkat, mint hogy gond történjen.
- Rendben. - nyugtázom. - Akkor így lesz. Nem tudom, mikor leszünk készen mindennel, de igyekezni fogunk. Ja igen, Keller hadnagyot az Infernohoz, Fujiwara professzort pedig a szimulációs kódhoz kérem segítségül. - egészítem ki, hogy tudja, mi a tervem és kikkel szándékozom dolgozni.
Ahogy észreveszem, nem vett ki magának rózsaszín trutyis palacsintát. Pedig az ilyen finom!
- Ezt meg kell kóstolnia, uram! - széles vigyorral nyújtom felé a falatot, amit az imént vágtam.
- Mi a véleménye a délelőtti edzésről? Rólam és a többiek teljesítményéről? - kérdezem immár komolyan. Érdekel, mit mond, mert bármilyen jó is a technikám, mindig van mit tanulni és mindig kell másik nézőpont, avagy egy jó tanács, amit ha megfogadok, később az életem múlhat rajta.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 20/4/2014, 2:06 am

Glas
@kantin

Bevállalja. Teljesen simán bevállalja a program csekkolását, tüzetes átnézését. Van olyan feladat, amit ne oszthatnék ki a hadnagyra, Ő pedig ne próbálná meg elcipelni, és járna végül sikerrel? Néha, amikor kilépek a valóságból, és elgondolkozom kissé az élet dolgairól, meglepődöm azon, hogy hol vagyok és kivel. Hogy idevetődtem Hong Kongba és a barátnőmmel szemben fogyasztom az ebédemet, akit hetekkel ezelőtt ismertem meg. Hogy kerültem ide? És Ő mit csinál itt mellettem? Megérdemli a kitüntetett figyelmet, amit szentelek Neki? Van jogalapja a mellettem tartózkodásra? Mindez azonban csak egy pillanat alatt fut át az agyamon, mert rögtön végigsöpör rajtam minden eddigi tapasztalásom Vele kapcsolatban, és nem tehetek mást, mint bólintok egyet magamban, hogy oké, maradhat.
- Jól hangzik. - véleményezem elmondását a híd leszűkítésének ötletével kapcsolatban. Ilyesmire gondoltam. Ha főként csak azok a dolgok szűrődnek át a driften, amelyek a bevetés sikerességéhez szükségesek, az egyszerűen kiváló. És kétségem sincs afelől, hogy Glas meg fogja oldani. Bólogatok hát, és közben kivégzem a második fogást. Jöhet a palacsinta. Vágok egy nagy falatot villámmal, és számba nyomom. Hmm. Nagyon rendben van.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 20/4/2014, 12:48 am

Snowden
@kantin

Hallgatom elmesélését arról, hogy kijavították a hibát. Nagyszerű, legalább ez már nem fordul elő többször senkivel. Mi? Hogy át kéne nézni? Nem hülye ötlet, sőt. Azt hiszem, tudom is, hogy miért kérdezi ezt. Lehet, hogy maradtak benne szándékos bugok, amik hasonló eredményt érnek el, mint amit mi tapasztaltunk a szimulációkor. Át tudnám nézni? Van nekem arra időm a híd átállítása mellett? Vagy kérjek meg valakit? Szerintem meg tudom csinálni egy kis segítséggel, szólok Fujiwarának, ő biztosan szívesen nézegeti a kódot velem, már a vizsgára is helyrerakta nekünk, érti is mi van odaírva.
- Persze. Megoldom. - biztosítom afelől, hogy a kód ki lesz belezve és minden egyes karaktert átvizsgálunk. Aztán nekilátok egy csokis pudingos palacsintának, közben kortyolok a teámból. Ízre másnak talán nem illik össze, én azonban imádom őket bármilyen kombinációban.
- Én még nem kaptam semmilyen üzenetet senkitől erről, igaz, nem is néztem még. - felemelem a szemöldököm, ahogy ezt kimondom. Jó kör volt,s egáz. Na tovább. - Ám átgondoltam a neurális híd kérdését. - lenyelem a falatot, hogy érthetőbben és átszellemültebben magyarázhassak. - A headspace-t lekapcsolni nem lehet, hiszen ez a virtuális tér adja a kapcsolódási felületet köztünk. Ám tudom minimalizálni az érzelemátvitelt és a csatorna keresztmetszetét le tudom venni nagyon szűkre, hogy csak a harchoz tartozó információt, érzetet, ilyesmit vigye át, és minden mást dobjon el. Ez így jó lesz? A legegyszerűbben megvalósíthatónak ez tűnik, ami elég stabil és biztonságos is, és gyorsan kivitelezhető. Aztán ráérek agyalni más megoldáson, ha kell, hogy legyen egy eshetőségünk tartalékban, ha bármi gond van. - mondom, aztán kezembe veszek még egy palacsintát és beleharapok. Közben Snowdent figyelem, ahogy csak lapátolja be az ebédét.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 19/4/2014, 10:28 pm

Glas
@kantin

- Viszont. - reagálok a lány kívánságára, ahogy felpillantok rá, mikor leül velem szemben.
- Annak néz ki. - bólintok a palacsinta jellemzésére, és nekiállok levesemnek. Elmerülten, komolyan étkezem, mint mindig. Tempóm és módom megfontolt, lendületem mégis vehemens. Látszik rajtam, egy falatot sem fogok a tányérjaimon hagyni. Nem szoktam. Odanézek aztán derűs barátnőmre.
- Kivizsgálták a szimulációs hibát, amit jelentettem. - közlöm vele a hírt. Az imént olvastam az e-mailt a kabinomban.
- Azt írták, módosították, javították a kódot, amit különben praktikum, spórolásból raktak be, nem számítva rá, hogy bárki ilyen sokáig ilyen nagy erőt fejt majd ki benne. - taglalom saját szavaimmal a bonyolult kifejezésekkel tarkított hivatalos maszlagot. A lényeg ez. Spórolni akartak, és úgy hitték, ezen lehet. Tévedtek. Lefogadom, ezer ilyen programrészletet nyomattak még, amivel hatékonyságot akartak növelni, megnyesni a kódhosszokat, a valószínűbben bekövetkezhető eseményekre koncentrálva inkább, az átlag képességekkel rendelkező, átlag rangerek lépéseire alapozva. Szóval nem éppen ránk.
- Át tudná nézni vagy nézetni valaki hozzáértővel a programot teljes egészében? - dobom be lazán kérdésem, félretolva a kiürített mélytányért. Jöhet a második fogás. Érdeklődőn pislogok Glasra, vajon vállalja-e. Oké, hogy ezt a hibát kiküszöbölték, de jól kicsesznek az akadémistákkal, ha akad még néhány ilyen. Kiképzőtisztként szinte kötelességemnek érzem, hogy minden körülményt biztosítsak a megfelelő felkészüléshez. Meg hát szeretem basztatni az embereket, főleg, ha ilyen jó okom van rá. Remélem, a lány segítségemre lesz ebben! Valószínűleg különben Ő is hamarosan megkapja a levelet a magyarázattal, mint szakértő konzultánsom, aki alátámasztotta jelentésemet.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 19/4/2014, 12:16 pm

Snowden
@kantin

Belépek az étkezőbe, azonnal az Őrnagyot keresem. Nem kell sokáig, a felső szint szélén ül. Pont ott, ahol tegnap előadtunk egy "metáldalt". Beállok a sorba, és a tálcámat kizárólag palacsintával töltöm fel. És egy kis teával. Indulok fel, de Yong mester megállít egy pillanatra.
- Hadnagy, gratulálni szeretnék a tegnapi bravúros vizsgájukhoz! - szól hozzám mosolyogva. Megállok mellette és felé fordulok. - Rekordot döntöttek, és nem is akármilyet, de ezt nyilván tudja. Ám az ön kivételes technikai tudása lenyűgözött engem. Láttam már harcolni, és tudja, hogy tetszik, amit csinál, de ez a megoldás, amit a teszten nyújtott, igencsak rendkívüli tudásról tesz tanúbizonyságot.
- Köszönöm, uram. - válaszolom mosolyogva, de ő azonnal folytatja.
- És Snowden... Nem tudom, hogy találták meg egymást, de nagyon összeillenek. A vezérlőből figyeltük az agyhullámaikat, hetven százalékig megegyeztek. - mondja elismerően. Persze, ez konyhanyelv, nyilván ezt mondták neki, mert nem lehetnek az agyhullámok megegyezőek, csak a frekvenciájuk eshet egybe és néha azonos lehet az amplitúdó. De értem, mire gondol. Csak mosolygok rá és bólintva elköszönünk.
Néhányan még figyelnek pár asztaltól, egy részüket ismerem, van, aki a tegnapi mulatozásunkat is látta. Ajjajjj, azok ketten a Lady Gagás riszálást is. Mindegy, Adrien megöli őket, ha kikerül bármi infó róla és Wongról, ahogy rázták. Az emlék miatti idióta vigyorral indulok fel a felső szintre, kettesével veszem a lépcsőket, vigyázva, hogy az ital ki ne ömöljön, és lecsücsülök szembe Snowdennel. Megáll a szemem a mély kivágású felsőn, és hirtelen kedvem támad ujjaimmal végigsimítani a finoman kiálló kulcscsontokat és megízlelni finom bőrét... Ó, ha már itt tartunk.
- Jó étvágyat! - mosolygok rá. Most eszünk, és nem egymást. A tegnap este tegap volt, majd lesz mai is, meg még jópár másik, amikor megint megkóstolhatom. - Ugye milyen guszta a palacsinta? - kérdezem lelkesen, és az egyiket, amit csak random felkapok, már tömöm is be. Éhes vagyok, és délután még sok dolgom van, például a neurotranszmitterek átkötése. Még Adriantől is elköszönök, meg beszélnem kéne vele erről, hátha tud segíteni.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 19/4/2014, 10:37 am

Glas
@kantin

Letusolok kabinomban, gépezek egy keveset, aztán hamarosan itt az ideje ebédelni menni. Ahogy megérkezem az étkezőbe, a szokásosnál is több figyelmet kapok, és nem csak a tegnapi teljesítmény miatt, hanem mert bár sötét melegítőnadrágom és fehér talpú, fekete utcai sportcipőm még nem volna kirívó, fehér pólóm V kivágása egyszerűen szemérmetlenül hatalmas. [x] Még kulcscsontomat is látni engedi. Dögcédulámat most karkötőként viselem bal csuklómon. Felmarok egy tálcát, meg evőeszközöket, és megpakolom magam kajával. Á, látom már a pudinggal töltött palacsintát. Egy csokis meg egy vaníliás is jöhet. Tálcámra dobom őket, miután elmartam minden mást, ami kellett. Megyek jó helyet találni. Felsétálok ehhez az emeletre. A lépcső korlátján nem díszeleg már az Inferno Sigma színű szalag. De a helyről így is eszembe jut a tegnapi buli. A nyomait persze már teljes mértékben eltüntették.
Leteszem magam a szélre egy asztalhoz, így lelátok az alsó szintre. Ahogy a közlekedő felé nézek, Yong mosolyog rám onnan, mélyet biccentve. Hasonlóan üdvözlöm. Mondjuk persze a mosolyt azt elhagyom. Iszom egy keveset, és pásztázom a kantin terét. Mindenki csapatokban ül, a társaságok összeverődve. Csak néhányak vannak párban, egyedül még elenyészőbb létszámban, és már nem sokáig. Ha magam nem Glast várnám az étkezéshez partnernek, a világon nem várnék senkit, és igényt sem tartanék senkire. Más dolog, hogy néha odaverődnek hozzám néhányan. Azonban hamar leszoknak erről. Nagyon okosan teszik. Csak a hadnagy ilyen bolond, hogy igazán élvezi a társaságomat.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 19/4/2014, 7:41 am

Snowden
@edzőtér

Elküldi Tongot meg a másikat, aztán bólint. Ez egy köszönöm, azt hiszem, mosolyogva én is bólitok, bár, ez inkább tűnik meghajlásnak. Szépen szállingóznak el, én meg a vizemért megyek. Jó nagyot húzok rá, jól esik a hideg a torkomnak. Egyszerre azért nem szabad túl sokat, csak apránként, különben megfázik a torkom. Néhányan kifelé menet megnéznek, méghozzá furcsállóan. Pedig tudhatták, hogy hogyan küzdök, naponta láttak, és most mégis idegenkednek kissé. Ám mások elismerő pillantásokat vetnek felém, van, aki mosolyogva biccent. Ez azért jó érzés. Érdekes, hogy a harcosokkal nem alakítottam ki túl jó viszonyt, a mérnökökkel és a technikai személyzettel meg igen. Ez talán az utóbbiak őszintesége miatt van, meg azért, mert nem akarnak mindenáron jobbak lenni, és elfogadják egymás segítségét. A Jaeger Akadémián ez nehéz volna, persze, de attól még szóba lehet álni a másikkal.
Az Őrnagy hozzám lép.
- Ebéd délben? - még a számban a palack, de ühümmözve bólintok. Egy nagy cuppanással engedem el, majd rendesen válaszolok is.
- Rendben! - mondom, aztán elmosolyodom, ahogy eszembe jut megint, hogy az enyém a legtökéletesebb technika. - Ó, ha jól tudom, lesz pudinggal töltött palacsinta! - újságolom neki, mit hallottam idefelé jövet a liftben. - Az mindig nagyon finom, és többféle van. Szoktak csinálni vaníliásat is, meg csokisat is és valami rózsaszín izéset is. Abban nem tudom, mi van, de jó az íze. Remélem, lesz olyan is, mert ma olyan kedvem van. Tömény rózsaszín. - utolsó szavaimnál huncutul somolyogva pislogok csak.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 19/4/2014, 2:34 am

Glas
@edzőtér

Ahogy kezdetét veszi Tong és a lány összecsapása, lassítok a pálya széle mentén járásomon, mígnem végleg megállok, így figyelve. Már az elejétől látom, hogy a férfi veszíteni fog. Felszívottságból, kivagyiságból feszül a hadnagynak. Így semmi esélye. Ezzel a mentalitással nem lehet győzni. Szinte nevetséges, ahogy próbálkozik, és a meglévő erejét és csekély tudását sem tudja kihasználni a hadnaggyal szemben. Hamar megvan az eredménye, szép sérüléseket szerez, és szerintem az a nyakkalapács is bőven kijár neki. Gusztustalan egy dolog a vége után még bepróbálkozni valamivel. Tudni kell, mikor van vége.
Fejemmel bökök csak a fószer segítségére sietőnek, hogy vigye innen a gyengélkedőre, vagy ahova akarja, de mindenképpen le a tatamiról. A lány eléggé zihál, ami nem csoda, hiszen sorra vett minden rangert. Felém fordul, utasításomat várja. Csak mélyet bólintok neki. Köszönöm a tökéletes technika prezentálását. Az edzésnek vége. Elküldöm a kadétokat, és már fordulok is sarkon, menni a holmijaimért. Ahogy mindent magamhoz vettem, odalépek barátnőmhöz.
- Ebéd délben? - invitálom a kantinba, vállamra dobva törölközőmet.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 19/4/2014, 12:36 am

Snowden
@edzőtér

Az Őrnagy pillantása engedélyt ad, én meg majd kicsattanok, alig tudom magam visszafogni. Megállunk Tonggal egymással szemben, ő kicsit köröz, én egyhelyben várok. Tartásom laza, de csak látszatra, mert bármikor képes vagyok reagálni. Tong nagyon ügyes, és gyors is, de akkor sem fog lenyomni, mert nem küzd okosan. Visszafogja magát néha és próbál figyelni, de az alaptermészete nem olyan. Indít egy ütést, én hárítom és ellene fordítom, de védi. Eddig jó. Előre látom, ahogy a bal lábát negyvenöt fokban kifelé fordítja, hogy rúgni fog, ezért gyorsan a földre vetem magam, megfordulok és hátrabukfencezve kinyomom magam kézzel, és annyira állon rúgom felfelé álló lábaimmal, hogy hanyatt esik. Persze, mert csak egy lábon állt, könnyű célpont volt. Kézállásban tartom magam, és amint felül, spárgába nyitom a lábam, és egy fordulattal leteperem újra.
Felállok és a kezemet nyújtom neki, mert látom, hogy most nagyot kapott. El is fogadja, felhúzom, de nem engedi el a kezemet. Erre számítottam, ő pedig tudta, hogy nem ér majd váratlanul. Talán azt gondolta, hogy így fogom tudni, hogy mi lesz a következő lépése, és én majd azt fogom védeni. Ezért engedi el hirtelen a kezem, hogy egy váratlan mozdulattal leterítsen. Csak arra nem számít, hogy az én reakcióim gyorsak és az ilyesmiket ösztönből hárítom. És nem csak hárítom, de egy Snowdentől tanult jól irányzott ütéssel azonnal hátra is lököm, keményet kapott a gégéjére. El nem törtem, annál azért lejjebb ütöttem. Kicsit fullad, aztán újra támad, de már csak méregből. Hiba, hiba, nagy hiba! Hát mit tanított Chow mester? Nem azt, hogy maradj koncentrált, bármi történik is?
Jön felém, és még üvölt is. Számomra kicsit komikus látvány, de én azért nem esem bele abba a csapdába, hogy lebecsülöm az ellent. Készenlétben állok, és mikor elérne, lehajolok az ütés elől, majd abban a pillanatban újra felállok és beleakasztva a karomat az alkarjába, megállok. Ám Tong lendülete miatt így kirántom a helyéről a jobb karját, ami számára rettentő mértékben fájdalmas, és még nagyon előnytelen helyzetet is teremt, hiszen a bal könyöke zúzódva van, nehezen használja jelenleg. Én a fair play híve vagyok, innentől csak láb lesz akkor.
Mintha kicsit lehűlne, nem is baj, mert még egy ilyen forrófejű támadásnál nagy kárt tennék benne. Elpillantok a többiek felé, izgulva nézik, mi lesz. Ők nem biztosak abban, hogy én fogok győzni, mert Tong erős és jó. Az ő bajuk. Én viszont tudom. Tong könyöke, és jobb keze a gyengepontja, és ha éppen rúg, akkor könnyű kibillenteni egyensúlyból. Akkor ez lesz. Hátam mögé teszem a kezeimet összekulcsolva, hogy lássa, nem fogom őket használni. Összevont szemöldökkel figyeli, de megvető arccal áll újra készenlétbe áll, nem tetszik neki, hogy látványosan leereszkedem hozzá. Újra megvárom, amíg támad, nyilván rúgás. Itt az esélyem. Én is jobb lábbal indítok, félúton akadunk meg egymásban, keményen tartunk ellent, ő erősebb nálam, érzem, hogy lassan el fog tolni és az nekem nagyon fog fájni. Ezt kivédendő ballal ellököm magam a tatamiról és egyenesen a támasztó bal térdére rúgok. Az hátrafordul, Tong üvöltve esik el, én pedig rá, de hamar hátragurulok és felállok.
Egy másik ferdeszemű szalad hozzá és teszi vissza a térdét. Harcképtelenné vált, innen már nem fog tudni küzdeni. Szerintem végeztünk. A hanyatt fekvő férfi mellé állok és meghajolok, résemről befejeztük. Ám ő még ép jobb lábával hirtelen elgáncsol. A ffene.... Erre nem számítottam, de semmi gond! Nem esem pánikba, hanem tompítom az esést, és a fekvő ember torkára rúgok egy kalapácsot. Rángatózva fullad, én pedig felállok. Nem szeretem, ha valaki még pluszban támad, de ez van, az élet sokszor mást ad, mint várjuk, vagy szeretnénk. A Kaijuk sem lesznek fair-ek. Kicsit kapkodom a levegőt, de x embert nyomtam le egymás után. Ahhoz képest viszont nagyon jól vagyok. Snowden felé nézek, hogy most már tényleg végeztem. Várom a következő utasításait.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 18/4/2014, 11:20 pm

Glas
@edzőtér

Komolyan úgy tartom, hogy a hadnagy harci technikája tökéletes. Tökéletes alatt azt értem, hogy minden helyzetből a maximumot hozza ki. Hamar kiismeri ellene modorát, észleli gyenge pontjait, fürgén reagál a támadásokra, kihasználja a fórokat. Ismeretei pedig elvitathatatlanok. Képzett harcos, tudása széleskörű, átfogó. Tökéletesség alatt tehát nem legyőzhetetlenséget, hanem kiválóságot értek. A legyőzhetetlenséghez egészen más kell. Ahhoz az kell, ami keveseknek van meg. Részemről köztük vagyok. Ám ez a tulajdonság megcsorbít, elvadulttá és mássá tesz az életben. A harctéren nem puszta fölény, hanem maga a diadal, míg a hétköznapokban kitaszít az emberek soraiból, a peremre száműz. Biztosítja, hogy kiérdemeljem neveimet a Véres Valentintól az Angol Mészárosig.
Elégedetten szemlélem a lány teljesítményét, ahogy sorra küldi padlóra, hatástalanítja ellenfeleit. Egy idő után kioldom magam karba tett kezű álldogálásomból, és sétálok körbe a tatami mellett, mint ahogy a cápa köröz a vízbe esett hajótörött körül. Kék tekintetem a küzdőkön tartom, figyelve minden mozdulatukat. Mikor Tong következik, Glas kérdőn, kérőn tekint felém. Noha nincsen szükség erre. Nem szabtam feltételeket, bármi megengedett. Látta, milyen pusztítást végeztem múltkor, hogy mennyire leamortizáltam a bandát. Tudom, Ő kíméletesebb, Ő társakként tekint az emberekre. De ha valakire mégsem, tőlem aztán nyugodtan kicsinálhatja. Már persze képletesen. Vagyis tőlem szó szerint megtehetné, csak mások nem néznék jó szemmel - hogy ilyen finoman fogalmazzak. Minden esetre egyetlen, jelentős pislogással felelek néma engedélykérésére. Jöhet!
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 18/4/2014, 8:17 am

Snowden
@edzőtér

Belépek az edzőtérre, néhányan vannak itt, de csak alig. Persze, az Őrnagy már bemelegít, de inkább nyújt, jó látni, hogy vigyáz magára. Egy mosollyal köszönök neki és nekiállok átmozgatni tagjaimat. Ma sokkal energikusabb vagyok, mint bármikor, ez az előző nap és este összességének tudható be. Állóspárgát is nyújtok a bordásfal mellett, de mivel én is szedem a gyógyszereimet, az én sípcsonti zúzódásom már nagyon jól van. Mintha ősidőkkel ezelőtt sérültem volna, alig látszik, nem is érzem.
A tatamin is melegítek egy kicsit, néhány előerősítő feladatot is megcsinálok. Közben végig magamon érzem az itt lévők tekintetét, minden érkező bólint gratulációként vagy csak mosolyog. De csak rám, Snowdent inkább bámulják. Nnnna, megjön Tong. Ő inkább megölne a szemével, de őszintén nagyon leszarom, nem fog ennek a fasznak a véleménye érdekelni. Hallom az Őrnagy hangját, amint sorakozót kiált, beállok a többiek mellé a szélre. Megkapjuk a feladatokat, szépen nekilátok, mintha előbb végeznék, mint a többiek. Örömmel nyugtázom, hogy ma tényleg nagyon jó formában vagyok. Újra sorakozó, megint a szélre állok.
Tökéletes technika? Nekem? Ez ám az elismerés! Tudom, hogy jó vagyok, meg hogy közülük a legjobb, de úgy tűnik, Snowden szerint bárki között a legjobb lennék. Büszkén kihúzom magam és úgy sétálok előre a férfi felé a szőnyegre, először hálásan rápillantva, majd végignézve a többieken. Megállok nem sokkal mellette úgy, hogy mindenki lásson és a küzdelemhez is elég hely maradjon. A ranger akadémiások és a többiek leülnek a tatamin kívülre, én pedig csak állok itt azon gondolkozva, hogy milyen jól esik majd földre vágni Tongot.
Az első jelentkező már jön is, mi már harcoltunk nem egyszer az elején, ez a szőke nő, akit Snowden olyan keményen és megalázóan lenyomott. Velem sem lesz sokkal könnyebb dolga, és ezt tudja is pontosan, mert többször látott már küzdeni. Persze, ez nem riasztja vissza, és ez tetszik benne. Megállunk egymástól másfél méterre és meghajolunk. Szinte azonnal támad, én védek mindent, nem fáradok a visszatámadással. Amint elfogyott a lendület, amivel indított, súlypontomat lejjebb téve jobb lábammal jobbról elgáncsolom és abból a fordulásból bal lábat emelve hátba rúgom, ahogy esik össze. Az én mozdulatom gyors és precíz, alig fejtek ki erőt, a titok, hogy jó helyre rúgjak. Éppen eltalálom, máris kétrét görnyedve esik össze. Ne hari, bocsi! De ez most erről szól.
A következő egy kínai pasi, aki óvatosan közelít, hát akkor én jövök. Mae geri. Kész. Tudta volna védeni, de ennyire gyors támadásra nem számított. Hát a Kaijuk sem fogják őket kímélni, és nem bemutatót tartanak majd, hanem csak támadnak és a győzelem lesz a céljuk. A következő jelentkezőknél sincs nehezebb dolgom, néha a levegőbe is felkerülök, mert úgy ugrom, néha a nyakuk körül, aztán megfogva őket és a padlóra vágva. Néha csak egy jó ütés vesére, vagy bármi. A lényeg, hogy apró, pontos és gyors legyen a támadás és a hárítás is.
Tong van csak vissza. Mosollyal fogadom, ő is, cask ő gúnyossal. Na meglátjuk, mit alkotunk ketten. Nem kell rá vigyáznom, nem kell finomkodnom. Csak Nekimenni és leteríteni, ennyi. De vele nyilván nem ezt fogom tenni, hanem durván bealázni. Vajon szabad? Elnézek Snowden felé kérdőn, mit tehetek ezzel a férfival. Játszhatok-e vele vajon, vagy csak gyakjam le? Azért ott a könyörgés a szememben, hogy hadd játsszak vele kicsit, olyan jól esne. Ma tényleg kirobbanó formában vagyok, olyan könnyűnek és légiesnek tűnik minden.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 17/4/2014, 9:25 pm

Glas
@edzőtér

Megkávézom a kantinban, és megyek a pályákra. Maszkulin illatom a tegnapi szextől telített, de nem zuhanyoztam le. Este már megmosdottam, azóta meg csak a lánnyal izzadtuk össze egymást a tiszta ágyneműmben. Most folytatom egy másfajta mozgással. Ráérek ezután letusolni. Alig van még bárki a kondigépeknél. Szokásos helyemre, a bordásfalhoz szegődöm, és nekiállok bemelegíteni. Tempóm komótos, megerőltetésem mértéke visszafogott. Legfőképp nyújtok, mozgatom magam. Mellkastájamra, bordámra minden tornáztatás, emelés, tolás, húzódzkodás kihatással van. Nem csesztetem inkább a bordáimat. Minimumra csökkentem az erősítéseket.
Szállingózni kezdenek a fittnek lenni vágyók, meg persze befutnak a rangerek. A képükről sok oldalas tanulmányt lehetne írni. Némelyik áhítatosan pislog rám, az eddig sem kissé tisztelt, immár Jaeger pilótává lett rangerre, némelyiknek pedig sötét tekintetéből kiolvasható, nagyon felbassza a rekordokat döntő levizsgázottságunk gondolata. De mind visszafogják, mérsékli magukat, kinyilatkoztatásaikat. Próbálnak saját feladatukra koncentrálni. Ezt nagyon helyeslem.
- Rangerek, sorakozó! - üvöltöm el magam keményen. Ahogy előttem állnak, egy-egy páros elé lépek felszegett állal, és kiosztom bemelegítő adagjukat. Legvégül a hadnagyhoz húzódom, neki is kiadom, mit kell teljesíteni. Ahogy nekilátnak, járkálok köztük, rendre odamondok nekik valamit, belekötök feladat végrehajtásukba. Lehet, akad, aki abban reménykedett, ha pilóta leszek, visszaveszek magamból. Nem feszülök már úgy nekik majd. Hát... fogalmam sincs, honnan lőnek ilyen faszságokat. Ahogy elkészültek, ismét sorba parancsolom őket.
- A múltkor szembesültek az igazi erővel... - idézem fel előttük sétálgatva a legutóbbi alkalmunkat, mikor megmérkőztek velem, és jellemzem saját magamat igen szerénytelenül. Dehát hova finomkodjak? Tudják, hogy igazam van, még ha hányingerük is támad attól, hogy ezt elismerjék.
- Most szembesülnek a tökéletes technikával. - állok meg szemben velük szilárdan.
- Hadnagy? - tekintek a lányra, invitáló, terepátadó hangon kérve fel a feladatra. Vagy mondhatjuk úgy: a vendégem egy kis ranger legyakásra. Nem várok szóbeli választ. Megyek a tatamihoz, kezeimet karba teszem, laza terpeszben állok meg a szélen. Lássuk...
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 17/4/2014, 8:30 pm

Snowden
@Snowden hálókabin

Azt sejtettem, hogy rosszul van a bordája, hiszen egy törés nem gyógyul meg egy nap alatt, főleg, ha még rá is erőltetnek. De legalább nem érzi. Mi? Rosszabb? Ja igen. Snowden. Ő egy fogalom, a mazochisztikus, agresszív és könyörtelen célorientáltsággal képezhető le absztrakt síkon. Megértem, hogy nem tetszik neki, hogy nem érezheti a fájdalmát, mert így nem a saját teste részeként értelmezi a bordáját és a sérülését. Márpedig mégis ott van és a harc során nem tudja teljes kontroll alá vonni.
Kijelentésére csak bólintok. Kímélje csak magát. Minél előbb meggyógyul, annál előbb teljesítheti túl újra az eddigi eredményeit és mindenki mást is. És tudom, hogy nem csak úgy mondja, hogy ne aggódjak már, mert nem szokott semmit "csak úgy" mondani. Illetve ha nem szedné a gyógyszereket, akkor érezné rendesen a törést és a feszítést. Ez a tompaság a fájdalomcsillapítók hatása. Fejben lekeverek magamnak egy pofont, és újra megesküszöm, hogy nem csinálok ilyet többet.
Felhúzom mindkét papucsomat, és már indulásra kész vagyok. Valami hiányzik, de mi? Ó, a bögrék! Gyorsan felkapom őket, és a férfi elé lépek, ahogy elkészült ő is. Felágaskodom egy búcsúpuszira, mindkét kezemben egy-egy bögre. Rámosolygok és finoman megcsókolom. Aztán belesuttogom ajkaiba, hogy majd edzésen találkozunk.

@Glas hálókabin

Gyorsan letusolok, még mindig érzem magamon az Őrnagy illatát, sokkal kevesebb tusfürdőt kenek magamra, nehogy eltűnjön. Egész nap szeretném érezni!
Gyorsan felkapom az egyik szürke szerelésem [x], és már indulok is. Bo nem kell, víz kell. Mielőtt indulok, még belenézek a tükörbe, mert mintha belement volna egy szempilla a szemembe. Gyorsan kiveszem, aztán végignézek magamon. Ilyen kisimultnak már nem is tudom, mióta nem láttam magam. Sőt, most mintha szép volnék. Tetszem magamnak. Persze, Snowdennek is. Széles mosollyal lépek ki a kabinomból és indulok az edzőtérre.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 17/4/2014, 7:43 pm

Glas
@Snowden hálókabin

Kikel a lány is a meleg ágyból, és öltözni kezd, de félbehagyja kicsit, hogy átöleljen. Épp eldobtam kesztyűmet az ágyra, szóval pont egyenesen tartom magam. Lepillantok rá hátra vállam felett, miközben hasamat simogatja és megpuszil lapockatájt. Simítok egyet kezén, aztán ahogy elenged, rendezkedek tovább. Felhúzom melegítőgatyám, ujjatlan fekete pólóm, bevetem az ágyat, aztán leülök zoknit, cipőt venni. Olykor Glasra pillantok, aki zavartalanul nézeget engem. Különleges, eddig nem tapasztalt élmény ez a csöndes, készülődő reggel a párommal. Az összetekintések, az iménti, szekrény előtti kedveskedés. Olyasfajta újdonság, amiben egészen kedvemet lelem.
- Szarul, de nem érzem. Ami mondjuk szerintem még rosszabb. - felelem érdeklődésére cipőfűzés közben. A padlóhoz beszélek ébredés utáni, rekedt hangomon, aztán kiegyenesedem, és felállok, ahogy készen vagyok. Azért nem szoktam pirulákat szedni, mert a nagy részük szimpla tünetenyhítő, fájdalomcsillapító, amire nekem nem igazán van szükségem. Egy részről mazochista hajlamaim miatt, más részről pedig azért, mert szeretem teljesen érezni a testem. Nem szeretem sehogyan tompítani, befolyásolni. De tegnap megtapasztaltam, hogy a bordatörés okozta kínlódás másként hat a szervezetemre, megfoszt a levegőmtől. Azért meg nem vagyok oda. Úgyhogy szedem a gyógyszereket, még ha zavar is, hogy nem érzem pontosan, mi zajlik a szervezetemben.
- Kímélni fogom magam, amennyire lehet. - ígérem halkan, morogva, talán valamelyest kelletlenül. Magamért szerintem nem tenném meg ezt, mert nem viselem jól, ha nem feszülhetek neki a tevékenységeimnek maximálisan, még ha kockázatos is éppen. Az a gondolat viszont, hogy Glasnak aggódnia kelljen értem, esetleg adott helyzetben egyenesen velem foglalkoznia egy küldetés helyett, szabályosan felbosszant. Ezt már nem!
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 17/4/2014, 8:20 am

Snowden
@Snowden hálókabin

Felém fordul és átölel, mélyet szusszanok, próbálva felébreszteni a testemet is. Ő is ezt teszi, mert testének melege ugyan visszaringatna az álmomba, de a tarkómon érzem a szuszogását. Meleg, mégis kicsit csikál. Nagyon jól esik. Felkel és a fürdőbe megy. Na akkor itt az ideje felébredni. Nagyokat nyújtózom és mellé ásítok is, elfordítva magam mindenféle pózokba, hogy a tagjaim bemelegedjenek. A takaró alatt azért jobb idő van, mint kívül rajta.
Mikor a férfi visszajön, hanyatt fekszem, felhúzott lábakkal, a takaró keresztben hever rajtam. Egyenesen rá nézek lapos pillantásommal, amiből az álmot már egész jól sikerült kidörgölni.
- Jön az edzésre? - kérdezi, és a padlón hagyott ruháimat az ágyra dobálja.
- Ühümm. - felelem. Ki nem hagynám. Lehúzom a takarót és felhúzom a bugyimat, aztán a melltartómat, majd felállok és a nadrágomat is magamra veszem. A pólót a kezembe kapom, de még nem húzom fel, hanem a szekrénynél álló Snowdenhez lépek és hátulról megölelem a derekánál fogva. Megsimogatom hasát, istenem, még mindig milyen finom meleg. Egy puszit nyomok a hátára, aztán elengedem, és felveszem a felsőt is. Ahogy a papucsomat keresgélem, végig Őt figyelem. El sem hiszem, milyen ajándékot kaptam az élettől. Persze, nem ingyen, és meg kell érte dolgozni, de biztos valami nagyon jót tehettem, hogy most ilyen boldog lehetek.
Eszembe jut a tegnap este, ölem felizzik és emlékeztet a kemény szexre. De jó is volt! Azért a jelek szerint tudok járni. Ha nem lennék edzésben, és nem lennék hajlékony, bizony csak "o"-lábakkal tudnék közlekedni. Igencsak fullasztó ütemet diktált, mégis nagyon jól bírta levegővel. Eléggé rondán néz ki a mellkasa, ahol kapott tőlem, és amíg meg nem gyógyul, lelkiismeretfurdalásom lesz, amiért ezt csináltam vele.
- A bordája hogy van? - kérdezem tőle.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 17/4/2014, 6:17 am

Glas
@Snowden hálókabin

A lány teljesen rám gabalyodik, meghitten bújik hozzám. Nem tudom, aludtam-e már így bárkivel. Ha igen, akkor nem tudok róla. Megesett már pár alkalommal, hogy ott hagytam magam valahol egy-egy szex után, de csak mert kiütött az élvezés, és nem hadakoztam a kidőlés ellen. Aztán kora reggel álltam tovább, mielőtt még a nő felébredt volna. Szóval lehet, hogy éjszaka rám másztak, de az nem ugyanaz. Köze nincs ehhez a mostani, szeretkezés utáni, elpilledt idillhez. Megadom magam a rám találó álomnak.
Nem fészkelődöm az éjszaka folyamán. Maradok, ahogy vagyok. Nem úgy, mint Glas, aki rendre megfordul karomban. Nem mintha ebből bármit észlelnék, vagy ha teszem, nem zavar. Hajnalban feltárom szemem, mint mindig négy után. Nem óramű pontos, de a jókor kelés céljának tökéletesen megfelel. Szűk tekintettel pislogok, mélyről szusszanva, és magam mellé nézek barátnőm meztelen vállára. Morogva hümmögök egyet, és ráfordulok, oldalamra fekve, hosszú karom hanyagul átvetve rajta. Homlokom feje hátuljának nyomom. Forrón szuszogok tarkójára, aztán egyszerre elengedem, elhúzódom mögüle, kiülök az ágy szélére, kellemes fényű lámpát kapcsolok, magamhoz veszem alsónadrágomat, és azzal a mozdulattal, ahogy felállok, felhúzom. Igazgatom nyakamban elfordul dögcédulámat, aztán ásítva, széles vállam vakargatva lépdelek el a mosdóba, amit magamra zárok. Mindössze egy-két percet pepecselek el odabenn, szóval nem is lehet annyira pepecselésnek nevezni. Hamar a hálóm terében vagyok ismét.
- Jön az edzésre? - kérdezem, elszíneződött bordatájam simogatva éppen, végigpillantva a hadnagyon, majd egy szál alsógatyás valómban elkezdem felszedegetni a földre dobált ruháinkat, a lány darabjait az ágyra dobva neki, a sajátjaimat a szennyesbe hajítva, vagy éppen a szekrénybe téve, ahonnan elő is szerzem edzőholmimat.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 17/4/2014, 12:42 am

Snowden
@Snowden hálókabin

Lekapcsolja a villanyt, majd ahogy visszafekszik, magunkra húzza a takarót. Már nem reszketek, a hűs paplan velem együtt melegszik. Felhúzom egészen a nyakamig, nehogy egy csepp meleg is kiszökjön alóla. Fejem alá teszi kezét, én meg hozzábújok szorosan, átkarolom hasát, és bal lábamat keresztben ráteszem az övére. Ez nem egy birtokló mozdulat, hanem egy biztonságot kereső ölelés teljes testtel, egy teljesen tudatalatti cselekedet. De ha úgy tetszik, akkor a paplannak jelzem, hogy bizony az enyém, és én érek hozzá előbb, nem a takaró puha anyaga.
A mai nap nagyon fárasztó volt, és intenzív testmozgással is fejeztük be. Tagjaim ernyedten pihennek a férfin és mellette, már mozdulni sincs erőm. Szinte azonnal elalszom, előtte mintha még mondanék valamit, de lehet, hogy már csak akartam. Valamit még a mai napról.

Lassan magamhoz térek, a szemem nem nyitom ki. Anélkül is tudom, hogy sötét van. És azt is, hogy Snowden ágyában vagyok, és itt fekszik a hátam mögött. Amennyire még alvó izmaim engedik, elmosolyodom és kicsit hátrébb húzódom, hogy közelebb legyek hozzá, és jobban érezzem testének melegét. Így, így most jobb.
Tudatom viszonylag tiszta, még ha kicsit lusta is még. Anyának és Miekének írni fogok, hogy rangerek lettünk. Edzés is van ma, pont Snowdennel. Az jó, azt szoktam szeretni. Eszembe villan egy tervrajz részlet. Mi ez? Az Infernoé. Miért van ez itt? Ó, igen, tudom már, át kell alakítani, lecsupaszítani a hidat. De miért is ilyen fitt és friss az agyam? Valószínűleg olyasmi idő lehet, amikor fel szoktam kelni, így a testem már fel is ébreszt ilyenkor. Pedig még milyen szívesen feküdnék a férfi mellett.
Még közelebb araszolok, forró bőréhez érek, szinte éget. De jól esik.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 16/4/2014, 11:05 pm

Glas
@Snowden hálókabin

Olyan odaadóan, kedvesen, jólesőn ér hozzám, hogy szinte magam is elhiszem, hogy ennyire kellemes vagyok. Szerethető, dédelgethető. Jóllakott, laposakat pislogó oroszlán. Egész jól bírom még ébren. Ha nem alszom be egyből élvezés után, akkor elvagyok még egy ideig. Főleg, ha újabb menet van kilátásban. De most nem. Ez most így volt maga a tökély. Ráadásul valljuk be, elég kiadós kefélés volt. Menne még pár ilyen, ám túlságosan tetszik ez a pihegő, elnyugvó pillanat. Most így a jó. Hagyom, hogy barátnőm cirógasson, békésen figyelve mosolyát üres, mégis átható, erővel telített, kék tekintetemmel.
Felülök, az ágy háttámlájának oldalán lévő kapcsolóval leoltom a fényeket, csak éjjeli üzemmódra állítva világít tovább haloványan néhány led a falon. Kiszabadítom alólunk a paplant, hogy betakarjam vele kihűlt, nyirkos testünket. Mellkasomig húzom magamon, elszíneződött bordatájam éppen elfedve, de jobb vállam és bal felkarom hatalmas hegei tovább tetszelegnek. Bal kezem Glas felé nyújtom, feje alá csúsztatva, így hívva, hogy bújjon hozzám. Átkarolom, hanyatt heverve tovább, karmolásaitól jólesőn égő hátamon. Mocorgok még egy keveset, aztán elnyugszom. Nagy mellkasom lassan emelkedik, és mélyen süllyed vissza. Fehér lapokból álló plafonomra pislogok a jótékony félhomályban.
Történelmet írtunk ma. Mindenkit a földbe döngöltünk a teljesítményünkkel, én pedig alaposan bemutattam mindenkinek ezzel, aki valaha kételkedett abban, hogy Jaeger pilóta lesz belőlem, vagy aki szimplán csak azt szerette volna, hogy kurvára megszívjam. Nos ez nem jött össze. Helyette hatalmas diadalt arattam ezzel a lánnyal, aki itt szuszog mellettem. O'Brien is látta. Látta, és őszintén örült a sikeremnek. Nem mondott le rólam. Nem fordult el tőlem. Büszke rám. Büszke arra, amit elértem, és elégedett a partneremmel, akire rátaláltam. Mit mondhatnék? Magam is elégedett vagyok Vele. Mély lélegzetet veszek, magamba szívva felhevült, édes illatát, élvezve bőre selymét, meztelen teste visszatérő melegét, és a mennyezetre mosolygok. Minden a legnagyobb rendben van.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 16/4/2014, 10:34 pm

Snowden
@Snowden hálókabin

Legördül rólam és elfekszik a jobbomon. Most érzem csak, hogy milyen izzadt vagyok, hasamon és mellkasomon szinte patakokban folyik. Lábfejem, combom és ujjaim vége még mindig furcsán bizsereg, minta gyenge áram ütötte volna. Mozdulatlanul fekszem a hófehér könnyedségben, tagjaim elszálltak és én is csak lebegek. Nagyon lassan válik csak ütemessé légzésem, közben lehunyt szemmel a férfiét hallgatom. Érzem magamon a tekintetét, felé fordítom a fejem. Magával ragad, amit látok rajta, az elégedettség és az élvezet. Ő jól eső boldogságot találhat ajkaimon, és gyönyört a szemeimben. Kinyújtom felé a kezem, testem továbbra sem mozdítom, és ujjaimmal finoman végigjárom szemöldökét, orrának és szájának vonalát. Minden vonását magamba égetem és hagyom, hadd terpeszkedjen szét elmémben.
Nem tudok mást elképzelni, mint hogy mellette legyek. Hogy is volna lehetséges bármi más? Főleg az eddigiek után. Ha nem vele ér majd a vég, akkor halhatatlan leszek. Csak neki. Félig nyitott szájjal, egyre lassabban és kiegyensúlyozottabban lélegzem, az álom kezd szemhéjamra nehezülni. Még nem engedem neki, hogy elnyomjon, hiszen még nem élveztem ki a férfi látványát és az érzést eléggé. A partnerem, a parancsnokom, a szeretőm. Nem. Ő annál sokkal, de sokkal több. Kezemet arca mellett nyugtatom és küzdök az elalvás ellen.
Libabőrözni kezdek, ahogy hűlök le, apró borzongás fut végig gerincem mentén. Talán hozzásegít az is, hogy eszembe jut, hogy az igazi szexnek ilyennek kell lennie, és nem olyannak, mint amiben eddig részem volt. Egy félmosolyra húzódik a szám, tekintetem ködösen ragyog.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 16/4/2014, 9:42 pm

Glas
@Snowden hálókabin

Úgy érzem kívánatos teste feszülésén és hátamba maró körmein, úgy hallom élvezkedő hangjain, hogy nagyjából egy időben megyünk el. Lököm még, aztán csípőm mozgása egyre csillapodik, mígnem kellemesen, körkörösen mozgatom kicsit fenekemet combjai közt, buján hümmögve füle mellett. Nagyon finom.
Öblösen sóhajtok fel. Hullámzássá enyhül mozgásom, hagyom lecsengeni lendületemet. Lágyan csúszkálok benne még, rekedt, tüdőfájós hangon pihegve, heverve rajta élvezettől elnehezült testemmel, tartva magam karjaimmal. Combjaim széttárva térdelek lábai közt, arcomat zilált, szőke tincseinek nyomva. Hűs izzadtságban fürdünk. Nehezen lehetne megmondani, a veríték mely része kitől származik. Persze, a nagyja biztosan az enyém. Nedvesen, kellemesen ragadunk egymáshoz. Engedek kezem birtokló fogásán, és kihúzom vállai alól.
Felemelkedem róla, teljesen ködös tekintettel nézve le rá, miközben kihúzom belőle elpihenő farkamat. Kiszabadítom magam öleléséből, legördülök róla, és elheverek összekarmolt hátamra. Felé eső térdemet lazán felhúzom, balommal szórakozottan simogatom meg nyirkos mellkasomat, jobb kezemet lezseren tarkóm alá vonom. Huh. Ez igen. Régen kúrtam már ilyen jót. Sőt, igazából ennyire felszabadultat, különlegeset még soha. Valahogy most minden más volt, mint eddig bármikor. Talán, mert nem ezzel kezdtünk? Talán, mert kivártunk? Talán, mert az eddigi viszonyaimmal ellentétben itt nem a szex a minden, amit egymásnak adunk? Talán, mert ez tényleg megkoronázása volt a történések sorának, amik még Sydneyben kezdődtek? Gondolom, ezek összessége a válasz. Valamint kicsit sem elhanyagolhatóan: a lány személye. A partneremé. A barátnőmé. Arcom felé fordítom, és végigpillantok rajta, erősen szuszogva még, mámorosan csillogó, kielégített tekintettel.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 16/4/2014, 9:16 pm

Snowden
@Snowden hálókabin

Nem tudom, mióta jár bennem, de nekem nem elég, akarom, hogy még dugjon, erősen, és ne hagyja abba. De nem kell mondanom, tudja Ő. Csak fokozza a tempót, én meg verítéktől nyirkos bőrét csókolgatom, néha alig kapva levegőt. A hajam is már csatakos tincsekben fekszik a párnán, már nem sok kell, hogy elmenjek. Csak állom a lökéseit, hangos nyögéseim és nyöszörgéseim váltakoznak, könyörögni kezdek, hogy ne hagyja abba. Abba nem fektetek energiát, hogy ezt angolul tegyem, de azt hiszem, érti így is, már ha figyeli, mit nyöszörgök a fülébe. Néha még rá is harapok a cimpájára vagy megnyalom sós bőrét, az íze és az illata őrjítő, és én mindjárt kimúlok a karjai között.
Nyitva akarom tartani a szemem és próbálok nagyobbakat lélegezni, de lassan úgy érzem, mindegy, mert a szoba levegője pont olyan nedves, mint mi magunk. Szorítom magamhoz, kapaszkodom belé, és már érzem a felgyülemlő felszültséget ölem mélyén, a határon vagyok, hát nem tartom vissza, hadd jöjjön. A hátam alá nyúl, és így fog, rekedt élvezkedéseim szaporodnak. Ez így teljesen tökéletes, csak ne hagyja abba! Látásom elhomályosodik, a külvilágból semmit sem észlelek, csak a férfi kemény farkát magamban és erős ölelését, forró lélegzetét, amit vállamon érzek.
Hirtelen végigsöpör rajtam a hullám, és akkorát élvezek, hogy körmeim nyomán a vér is kiserken hátából. Csak feketét látok színes foltokkal, hüvelyem összerándul, nem hallok semmit, saját hangomat is alig, amikor szinte felüvöltök. Csak azt érzem, hogy belém lövi forró magját és belülről teljesen eláraszt a kéj. Ilyen hosszú és csodálatos orgazmusom sem volt még igazán.
Kapkodom a levegőt, rebegve nyöszörgök, ahogy kifújom. Egész testemben reszketek az élvezettől, és csak szorítom magamhoz a férfit. Behunyom a szemem és beletemetem arcom nyakába. Csípőm még néha megmozdul, ahogy bennem van, de még azt sem akarom, hogy kihúzza magát, most így jó. Mosolyogni van kedvem. Felemelem a fejem és elfordítom, hogy egy puszit adhassak izzadó borostás arcára. Aztán csak fogom és élvezem az utóhullámok kellemes lecsengését.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 16/4/2014, 7:08 pm

Glas
@Snowden hálókabin

Megfeszül kissé alattam, ahogy belé tolom magamat, ám hamar ellazul, és átadja magát az élvezetnek, amit jelentős merevedésem nyújt neki. Lábaival kulcsol, kezeivel kapaszkodik belém, mintha az élete függne tőle. Körmei belém vájnak, nem fog vissza semmit, kiéli rajtam magát. Helyes. Nem csak hogy bírom, de akarom érezni, mit okozok neki. Szorítson csak, nyöszörögjön, sikítson, ahogyan tetszik. Fenekembe markol, mire még fékevesztettebb tempóba kezdek, mintha csak versenyló volnék, amit így sarkallnának nagyobb teljesítményre. Még bősz fújtatásom, csatakosságom is hasonlít.
Hajamba túr, magához von, nyakamat csókolja. Lehajtom hozzá fejemet, kínálom magam neki. Addig kinyújtott, feszülő izmú karjaimat lejjebb engedem, mellé könyökölve, kezeimet lapockája alatt vállára csúsztatva, átfogva így Őt. Izzadt felsőtestünk egymásnak nyomódik, miközben csípőnk szabadon, levegősen mozog, rendre ütközve. Lendületesen kefélem, végigvíve, amit elkezdtem. Nem állok le, nem pihegek, nem váltogatok pózokat. Pont ahogyan a harctéren teszem. Csak megyek, rontok előre, rá az ellenre, megzabolázhatatlanul. Nem szimplán tartom veszett tempómat, néha még fokozom is.
A lány puncija valami eszméletlen. Tűzforró, őrült nedves és kellemesen szűk, hatalmas farkam duzzadón jár benne, csillapíthatatlanul. A combjai közül a párás levegőbe keveredő nyirkos illat nem hogy taszítana, de serkenti gerjedelmemet. Pedig nem szoktam szeretni. Eddig minden nőét komolyan legfeljebb csak eltűrtem, velejáróként kezeltem, Glasé viszont egyszerűen megvadít.
Eszelős ütemet diktálok. Különleges kivitelezésű, egyébként strammnak mondható ágyam úgy billeg már alattunk, mintha ugródeszka volna. Ágyékom keményen csattan barátnőmnek újra és újra, ahogy vékony csípőm sorozza. Hosszú perceken át, rendületlenül, állhatatosan dugom, zihálva, nyögve, mígnem kitárom ajkaimat, és...
- Aaah... - arcom halántékának nyomva, durván, torokból morogva élvezek belé, elárasztva forró ondómmal. Gyorsaságom erőbe megy át, ami lökéseimet illeti. Keményen küldöm meg a lányt, vállait tartón markolva alulról, mert félő, különben hamar a háttámlára kenve végezné. Csak úgy ontom belé magomat, nagy testem verejték áztatta mámorban feszül felette.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 16/4/2014, 9:07 am

Snowden
@Snowden hálókabin

Leveszi pólóját, aztán úgy kap fel, mint egy pihét, én a nyakába karolok, és az ágyra letesz. Mire elkezdeném levenni a felsőmet, Ő már le is kapta, és így az összes többi ruhámat. Teljesen meztelenül fekszem az ágyon, mégsem fázom, testem annyira felhevült. Végignézek a férfin, ahogy Ő rajtam. Lábaimat szorosan összezárom, balomat felé nyújtom a takarón és jobb kezemmel belemarkolok mellembe. Hát nem jön már? Szemébe nézek igézőn és vágytól vadul, ahogy megnyalom a hüvelykujjammat és végisimítom vele magam melltől egészen csupasz szeméremdombomig. Kezemmel egy kicsit elidőzöm itt, majd mikor úgy, ahogy van, lekapja a maradék ruháit, középső ujjamat finoman becsúsztatom nedves hüvelyembe és szélesen széttárom a lábaimat. Gyere csak, ez az!
Fölém térdel, farka a hasamhoz ér, már mindenem bizsereg és annyira akarom magamban érezni. Kihúzom az ujjam magamból és halványan mosolyogva lenyalogatom, miközben végig tartom a szemkontaktust. Eltompult buja tekinteténél nincs vadítóbb látvány, az biztos. Elég csak kék íriszeibe néznem, és máris tökéletesen értem, hogy én vagyok az elejtett vad, ő pedig az oroszlán. Csak azzal a különbséggel, hogy amíg az őzike az életéért küzd, addig én a tekintetemmel már könyörgöm neki, hogy végezzen ki. Most. Azonnal.
Egyre szabálytalanabbul veszem a levegőt, egy hangos sóhaj is elhagyja torkomat, aztán belémcsúszik. Felnyögök, eltátom a szám, majd ahogy újra levegő szorul a tüdőmbe, össze is szorítom a vad csókoktól vörös duzzadt ajkaimat és az orromon fújtatok. Belekapaszkodom erős testébe, ahol éppen érem, ez most a dereka és a válla, markolom és zihálok. Vastag merevedése feszít, de könnyen siklik bennem és egyre erősebbeket lök. Lábaimat átkulcsolom a csípőjén, még nagyobb utat engedve neki. Fejemet hátravetve nyögök, miközben átjár az élvezet, minden porcikámat betölti az érzés. Tudom, hogy nem enged el, csak önkéntelenül húzom magam felé még jobban.
Lassan már karmolom a hátát, ahol belemélyesztem a körmeimet. Ütemesen kapkodó sóhajaim néha apró sikkantásba fordulnak, de valahogy levegőt vennem akkor is kell, még ilyen tempó mellett is. Leengedem a lábaimat a takaróra, balommal fenekébe markolok, aztán erőt veszek magamon, és jobb kezemet felemelem arcához, de aztán csak beletúrok a hajába, és tincseibe markolva lehúzom magamhoz, hogy megcsókolhassam nyakát és beleszuszoghassak. Igen, ez kell nekem. Még, még, csak még...
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hong Kong Shatterdome - Page 3 Empty Re: Hong Kong Shatterdome

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 21 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.