Driftin' Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sydney Shatterdome

2 posters

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 27/2/2014, 11:51 am

Snowden
@8-as szint, labor

- Említett egy szimulációs rendszert. - hallom hirtelen Snowden hangját. Egy kicsit összerezzenek, annyira el voltam merülve a tervekben. Mikor jött egyáltalán be? És én miért nem hallottam? Felé fordulok, csak azért, hogy meglássam, amint az egyenruhája tökéletesen áll rajta. Büszkén tartja magát, mint általában. Én meg itt állok egy koszos nadrágban és egy ősrégi, néhány helyen szakadt fekete (vagy már csak szürke?) pólóban. Végre eljut agyamhoz az is, amit mondott.
- Ööö igen. A Jaegerek ugye úgy működnek, hogy a pilótákat rákötik, azaz a gépet az agyhullámokra kapcsolják rá. A két ranger hullámait egyetlen mesterséges valóságban, egy speciális, hullámformájú virtuális valóságban tartják, ahol azok szabadon interferálnak egymással. Így jön létre a híd a két ember között, a hullámok interfeneciája okozza a harmonizálásukat, így kerülnek a pilóták tökéletes szinkronba. Nyilván, mivel a headspace csak egy közvetítő közeg és az emberek nem közvetlenül egymás agyára csatlakoznak, így az eredeti bioletronikus hullámokat át kell alakítani olyanná, amit ez a közeg be tud fogadni. Így az újramodulált jelek már nem neurotronikusak, hanem félig plazma állapotban, félig pedig elektromágneses hullámként vannak jelen. A probléma ezzel az, hogy mivel a folyamatosan érkező agyi jelek szünet nélküli modulációja kicsit instabil, így aki nem elég erős, koncentrált, vagy csak meg van sérülve, az könnyen kiesik a szinkronból. - Leülök egy terminál elé és előbbi mondandóm alátámasztásaként a labor 3D-s dekorációját másikra cserélem. Két agy és rengeteg összekötő szerkezet jelenik meg lebegve a szobában. - Na ez a szimulátor egy új modulálási eljárással van elkészítve, ehhez keresek bátor önkéntest.
Kérdőn Snowdenre nézek, mit szól hozzá.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 27/2/2014, 11:33 am

Glas
@8-as szint, labor

Nem kérdezek rá senkinél a lány tartózkodási helyére. Egyszerűen csak járom a bázist, céltudatos léptekkel haladva. Először a vezérlőnél nézem meg, aztán a kabinok környékén, a kantinban, az edzőtéren, végül a fejlesztési részlegen. Ahogy a labor ajtaja elé érek, betekintek ablakán, és meg is látom Őt. 3Ds tervrajzok közt ügyködik. A vázban egy jeagert ismerek fel.
Benyomom a nyitógombot, így a vaskos szerkezetű fémajtó széthúzódik előttem. Belépek a laborba egyenruhás valómban. Glasra pillantok, majd nem zavartatva magam, komótos sétába kezdek, nézelődve a kütyük közt, végigtekintve a teremre kivetült képen. Hosszú karjaimat lazán lógatom bár, tartásom egyenes, fejem felszegett, lépteim magabiztosak.
- Említett egy szimulációs rendszert. - térek egyből a tárgyra, a lány felé fordulva. Kijelentésem egyben kérdés és felszólítás is. Azt akarom, hogy beszéljen róla. Hogy részletezze, mi is ez. Várakozón mérem végig.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 27/2/2014, 11:08 am

Snowden
@Glas hálókabin

Az ágyam mellett állok, leveszem a magam köré csavart törölközőt. Hajamból még csöpög a víz, gyorsan kidörgölöm. A gyomorszájam még mindig sajog, megvizsgálom hát. Kékül. Csodás! Nemsokára fekete lesz, aztán lila, végül sárga. Jó sokáig sárga. Mégis elmosolyodom, ha eszembe jut, hogyan szereztem.
Talán sikerül bogarat ültetnem az Őrnagy fülébe. Talán hajlandó lesz beülni velem a gépbe. Ma alszik rá egyet, meglátjuk a holnapot.

@8-as szint, labor

- Adrenalin szint stabil. - hallom az MI hangját, amint a hormonkezelő szimulációt folytatom. - Kortizol szint instabil. Stabilizálás megkezdése.
Eddig egyszerűbb, mint gondoltam. A problémát az emberi idegrendszert figyelő rendszer elkészítése fogja okozni. Amíg a számítást otthagyom a mesterséges intelligenciának, addig a Jaegerem tervrajzaiban a vezérlőt keresem. Megvan, kihúzom a monitorra, majd hátrarántom, hogy 3D-s képet kapjak róla. A labor most piros-kék-fehér fényben pompázik, ahogy az alaktrészek körvonalai betöltik a teret. Körbenézek, á igen, itt van, ami nekem kell! Egy részt megfogok és megnagyítom, ez az idegi csatoló, ami a gép és ember közötti összeköttetést biztosítja. Át lehetne alakítani úgy is, hogy a hipofízist is kezelje, mert ott is vannak használható hormonok.
- Új hangjegyzet, Inferno Sigma. - adom ki az utasítást, egy pittyenő hang után kezdem is a diktálást. - Tireotropnak utánanézni, hipofízis integrálása a rendszerbe további kutatást igényel.
Jó lesz ez. Ha harc közben megsérül egy pilóta, a Jaeger szabáylozni tudja a hormonműködéseit, hogy védje a szervezetet. Csípőre teszem a kezem és mosolyogva újra körbenézek. Büszke vagyok magamra, és a csodálatos gépemre is.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 27/2/2014, 7:45 am

Glas
@Kwoon aréna

Rezzenéstelenül nézem tovább, ahogy megköszöni a mérkőzést, és felkel, hogy induljon. Ám visszafordul még a kilépés előtt, és megemlít valamit. Egy szimulációs rendszert. Driftelni Jaegeren kívül? Hallottam már ilyesmiről. Elcsigázva mérem végig szavai közben, és bár sem testbeszédem, sem vonásaim nem tanúskodnak róla, az agyam még lázasabb munkába kezd, mint előbb. Főleg, ahogy csak így hanyagul bedobja, hogy lehetnék a partnere a teszt során. Vagy úgy. Értem már. Sejtettem, hogy van velem valami terve.
Ahogy távozik, összevonom szemöldököm, elnyílt ajkakkal meredve le a padlóra. Szemeim ide-oda járnak, mintha valami szöveget olvasnék le a tatamiról, holott a gondolataim azok, amik ilyen sebesen cikáznak. Megmasszírozom aztán tarkóm, szedem a sátorfámat, és már ott sem vagyok.
@tárgyaló

Nem nagyon figyelek a másnap kora délutáni megbeszélésen, amelyen a tárgyalóteremben veszek részt néhány másik főtiszttel és a parancsnokkal. Csak pislogok az érintőképernyős asztalfelületre, kezeimet összekulcsolva nyugtatva ölemben, hanyag terpeszemben ülve. Szórakozottan simogatom aztán számat, felkönyökölve székem karfájára. Nem bírom kiverni Glas felvetését a fejemből. Nem mintha egyébként a Jaeger vezetésébel kapcsolatos újabb összetűzésemet a parancsnokkal ne Ő idézte volna elő. Amit az izomagy rangernek mondott az edzőtéren, az indította megint el bennem ezt a gondolatsort, amelynek a vége mindig az, hogy megpróbálok bejutni a pilóta programba. Most azonban ezzel az újabb előhozakodásommal mintha végleg kiakasztottam volna Bradfordot. De ha bebizonyítanám, hogy képes vagyok driftelni egy partnerrel...
Áh, végre vége a tárgyalásnak. Sebesen emelkedem fel a helyemről, rántok egyet fekete uniformisom kabátjának, hogy ne gyűrődjön övem vonala fölött, aztán már viharzom is ki. Előkerítem Glast.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 27/2/2014, 3:57 am

Snowden
@Kwoon aréna

Elengedi a nyakam, feláll és lemegy a szőnyegről. Én még egy pillanatig hanyatt fekszem, majd hasra fordulok és felkönyökölök. Rendesen leizzasztottam, csak úgy csorog rajta a veríték. Magamra nézek, a lenge felsőmre, én alig vagyok vizes. Még jó, hogy keveset iszom és nem vagyok izzadós. Ha az volnék, valószínűleg úgy néznék ki, mint aki egy medencéből lépett volna ki.
Kézfejemre támasztom az államat, és csak figyelem, hogyan törölközik és iszik. Ennyire szinkronban még sosem voltam senkivel. Mozgásunk ugyan eltérő, de nagyon jól harmonizál egymással.
- Hát ez jó volt! Köszönöm! - szólalok meg végül. Felpattanok, felveszem a bot és belebújok a papucsomba. Nekem sem törölközőm, sem vizem nincs, majd a kabinban. Így el is indulok kifelé, de még visszafordulok és a vasszerkezet keretének támaszkodom. - Van egy szimulációs módszer, ami olyan, mint a driftelés, csak Jaeger nélkül. Tudom, hogy semmi kedve a magunkfajta rangerek hülyeségeihez - itt ujjaimat macskakörömmé görbítem -, de esetleg elgondolkodhatna rajta. Tesztelni szerentém a rendszert, de nem találtam alkalmas partnert hozzá.
Ezzel felvonom a szemöldökömet köszönésképpen és kisétálok.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 27/2/2014, 3:41 am

Glas
@Kwoon aréna

Próbálkozik még, de végül csak feladja. Nagyon helyes. Még a mosolya sem zavar. Élvezem kicsit a pillanatot, majd elengedem a nyakát egy fújással, és felegyenesedem. Végignézek még rajta, majd lesétálok a tatamiról a holmijaimhoz. Megtörlöm izzadó tarkóm, arcom, majd vállamra dobom a fehér anyagot, és kibontom vizemet, pótlom az elvesztett folyadékmennyiséget. Pár korty után egy sóhajjal, emelem el számtól a palackot, és odatekintek Glasra.
Elgondolkozva nézem Őt, hagyva merengő tekintetem kalandozni rajta. Nagyon sok minden kavarog a fejemben. Soha nem volt még részem ilyen párbajban. Ennyire kiegyenlítettben. Az esetek 70%-ában simán leverem az ellenfelet, legfeljebb játszom vele kicsit; 10%-ban dolgozzuk egymást egy darabig, mielőbb legyőzöm; 15%ban alaposan lefárasztom őket, mire legyőznek; 5%ban pedig nem telik bele sokba, és eszetlent koppanok. Na a lánnyal való összecsapás most jól beleköpött ebbe a statisztikába. Kezemet csípőn tartva állok a pályaszélen, hátratúrva csapzott hajam, és törölve még egyet homlokomon alkarommal.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 27/2/2014, 3:24 am

Snowden
@Kwoon aréna

Kidobja botját a terem szélére, és felveszi velem a harcot így is. A stílus így sem változik, nehezen férünk a másikhoz még mindig. Habár mindent beleadunk, nem jutunk dűlőre így sem.
Egy váratlan ütéssel gyomorszájon vág, első pont neki. Erre torkon ragad és egy szempillantás alatt, mintha valami vadállat lenne, kontrollálatlan erővel a földre vág. Hatalmasat nyekken a hátam, hirtelen beszorul a tüdőmbe a levegő. De nem adom fel, megpróbálok kibújni a szorításából. Erősen fogja a nyakamat, nem enged, én alig kapok levegőt. Fel akarok rúgni, és vesén találni, de hiába akarom, nem mozdul a lábam. A férfi vicsorogva néz rám vérben forgó szemekkel és diadalmas arccal. Elmosolyodom, és csak fogom a csuklóját, amivel a padlóra szegez, a csatát feladom, nincs értelme tovább küzdeni.
Lassan újra áramlik mellkasomba a levegő, és elengedem izmaimat. Ott fekszem alatta teljesen tehetetlenül és már nem is akarok küzdeni ellene. Amit látnia kellett, már látta. Ő nyert. De mit nyert?
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 27/2/2014, 2:42 am

Glas
@Kwoon aréna

Dühödt tekintetem nem ingerültségnek köszönhető. Pusztán a harc heve torzítja vonásaimat, csal ilyen éles fényt a szemembe. A lány megelégeli kiegyenlített, végeláthatatlan csatánkat, és kihátrál belőle, hogy máshonnan közelítse meg. Leeresztem lábam mellé botom, és végigtekintek rajta, figyelemmel kísérve, mire készül. Ahogy leteszi fegyverét, és így lép vissza elém, magam is eldobom botomat, ki a küzdőtérről. Hát legyen. Nem féltem a lányt, de ez kemény lesz. Hosszú lépteimmel hamar előtte termek, máris indítva egy ütést, Ő pedig hárít. Pusztakezű harcunkra eleinte ugyanaz jellemző, mint a fegyveresre. Hamar kiismerjük egymást, mintha mindig ismertük volna, és álljuk a másik ostromát, könnyen indítunk új akciókat. Hasonló mértékben fáradunk, de mindketten meglehetősen kitartóak vagyunk. Részemről finom verejtékben úszom már, ruhám rám tapad kissé. Nyögünk, fújtatunk, olykor tompa üvöltés szakad ki torkunkból.
Hiába tetszik harcunk, hiába találom roppant élvezetesnek: férfi vagyok, így már az elejétől a kielégülést várom. Úgy döntök, itt az ideje. Tekintetem teljesen elborul, tartom még az ütemünket egy darabig, ám hamarosan felmordulok, és az eddig diktált tempón kívül esően, meglepetésszerűen lendítek egy kegyetlen nagy ütést, amit be is viszek a gyomorszájba. A lány görnyedését, pillanatnyi előnyömet kihasználva, torkon ragadom, és egy kiáltással hanyatt vágom a földre. Nagy kezem rajta tartom, leszorítva, vicsorítva lefelé a legyőzött ellenre. [x]
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 27/2/2014, 2:16 am

Snowden
@Kwoon aréna

Egyenrangú partnernek tekint, nem mondhatni, hogy nagyon finomkodna. Hirtelen támadásait néha nehéz kivédeni, de én még mindig gyorsabb vagyok. Ami a problémát adja, az az, hogy az ütései túl erősek és túl precízek. Egy idő után belesajdulnak a tagjaim, gyorsan változtatok is az állásomon. Még lazább térdek, vállak lejjebb, így az én csapásaim is hatásosabbak, valamint a védelmemet támadássá tudom alakítani.
Ám egy idő után már csak ütünk, védünk, rúgunk, védünk, és nincs vége. Nem tudunk egymáson tényleges pontot szerezni. Ő tudja, hogy én mit fogok lépni, én pedig előre látom az ő mozdulatait. Egyre hevesebben támadjuk egymást, de mind hiába. Már úgy érzem, mintha egy évek óta gyakorolt koreográfiát járnánk. Hát mindent beleadunk. Lassan az agyam kezd kikapcsolni és csak ösztönből irányítom magam. Feltűnik dühös tekintete. Rám haragszik, vagy saját magára? Már majdnem tíz perce ezt játsszuk. Na ebből elég! Miután kivédem legutóbbi támadását, messzire elugrom előle és kezdőállásba helyezem magam.
- Állj! - kiáltom el magam. Egyedül vagyunk az arénában, hangom visszhangzik a hirtelen támadt csendben. Mozdulatlanul állunk egymással szemben. Rokushakubom összecsukva a szőnyeg szélén landol. Puszta kézzel lépek előre újra, saját testem a fegyverem. Lassan és nagyokat lélegezve újra megrogyasztom lábaimat és kezemet védőállásba emelem. Na erre mit felelsz? Oldalra biccentem a fejem, és várok készenlétben.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 27/2/2014, 1:16 am

Glas
@Kwoon aréna

Véget ér az éppen zajló küzdelem a pályán, így az eddigi foglalók szépen kiszállingóznak a teremből. Megérkezik az ellenfelem. Biccentek egyet Audleynak a kis gyakorlatunk zárásául, hiszen jelenésem van. Lerakjuk a kardokat, és katona társam úgyszintén elhagyja a helyszínt. Magunk maradunk Glassal. Oldalvást tekintek el felé némán, miközben felveszem botomat. Forgatom kicsit kezemben, így sétálok a tatami felé mezítlábas, szilárd lépteimmel. Tekintetem áldozatomra függesztve tartom, mint minden rendes ragadozó. Még a kötelező ívet is megteszem, felmérve a terepet. Nem egyenesen irányulok felé. Körözök, mint egy cápa, kerülök, mint egy oroszlán. Járásom egészen puha. Megállok aztán vele szemben, a tatamira lépve. Lendítek még párat botomon, csak hogy ráérezzek a fogására, súlyeloszlására, aztán megállok, egyenes tartással, magam mellett fogva fegyveremet.
Egymás szemébe nézve vesszük fel kezdő pozíciónkat. Elég különös látványt nyújtunk. Én a magam jelentős méreteivel, markáns ábrázatommal, Ő pedig kis termetével, egyedi jellegzetességeket felvonultató arcával, testével. Lopva tanulmányozom csak forradásait, egyéb sérüléseit. De ennyi bőven elég. Rajtam is akadnak hegek bőven, így a bal felkaromon egy feltűnőbb példány, azonban a kirívóbbakat fedi most ruhám.
Megindítom a támadást, megvillantva szemem. Az eddigi finoman feszült, készülődő nyugalmat felváltja a lendületes küzdelem. Villámgyors mozdulatok, a botok suhogása, harci nyögéseink. Meg kell mondjam, erre számítottam. Az alapján, amit a lány edzéséből láttam és amit mesélt nekem, pont így képzeltem ezt az összecsapást és az Ő technikáját. Jóval fürgébb nálam és gyakran fordítja ellenem saját erőmet. Az Ő légies iramát és ügyességét kiegyenlíti az én precizitásom, energiáim összpontosítása, gyilkos sújtásaim. Noha természetesen nem kímélem. Se mert nő, se mert kisebb, se semmi másért. Ő most ellenfél. Ekként kezelem és csak is ekként. Egyelőre. De ahogy nem találunk egymáson fogást, ahogy botunk csak a másik botját éri és testét megközelíteni se tudja... lassan mintha valami egészen más vezérelné tetteimet. Eltorzult arccal, bőszült hévvel járom tovább a lánnyal erőszakos táncomat.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 27/2/2014, 12:36 am

Snowden
@Glas hálókabin

Az ágyamon ülök, jobb lábam felhúzva, éppen a bandázst tekerem a lábfejemre és a bokámra. A kisujjam hiányzik erről a lábamról, ezért is hála az afgánoknak. Lélekben egész délelőtt készültem, sőt, a spárgámat is nyújtottam, illetve kézen állva olvastam utána a tesztoszteron szabályzásának. Egy kicsit izgulok is. A legjobb formámat kell hoznom most. Nem kell legyőznöm, csak meggyőznöm. A mozdulatait kell majd figyelnem, hogy mit fog tenni, illetve rá kell éreznem az ő dinamikájára.
Miután kész vagyok a kötözéssel, a feszülős katonai topomat lecserélem egy lenge fekete felsőre, és rövidnadrágot húzok. Így sokkal kényelmesebb bármit is csinálni. Csak belebújok egy papucsba, úgyis majd mezítláb leszünk. Kézbe veszem a bo markolati csonkját, ráfogok erősen, és a két végéből már ki is csúszott a teljes bo. Könnyű acélváza nem húzza a karom, mégis elég nagyot lehet vele ütni. Gyorsan mozgatható, ez az egyik nagy előnye. Két kézzel fogom és elfordítom a markolatot pont a felénél, és a majdnem két méteres fegyver két részre válik, mintha két kard volna. Épp csak nem éles. Kicsit bemelegítem a vállaimat, egyesítem és összecsukom a botomat, végül zsebre vágom. Indulás.

@Kwoon aréna

Az arénában helyből kiszúrom Snowdent, amint egy katonával vív az egyik sarokban. Széééép! Nagyon szép lefegyverzés! Határozott, rövid mozdulatai kimértek, semmi felesleges nincs bennük. Nagyon jól összpontosítja az erejét. Kíváncsian várom, mi fog történni.
Amint az előttünk lévő összecsapásnak vége van, a papucsomból kibújva fellépek a tatamira. Ujjaimat belemélyítem a szőnyeg anyagába, szépen hozzászokik a talpam is. Lehajolok, a tenyeremmel is végigsimítom, hogy érezzem az anyagot. Az anyag ismerete sokat segít az egyensúlyom megtartásában.
Az őrnagyra pillantok, hogy készen áll-e.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 26/2/2014, 9:17 pm

Glas
@Kwoon aréna

Reggel megtartom a rangereknek az edzést, felkeresek még pár tisztet egyeztetésekre, aztán sport kesztyűs, ujjatlan fekete pólós, melegítőnadrágos valómban érkezem a kwoon szobába. A hivatalos küzdőtérre, ahol a bemutatókat, válogatók is tartják. Leveszem a cipőm a bejáratnál, és mezítláb sétálok be. Tart még egy másik mérkőzés, addig részemről a szélen, egy beugróban nyújtok. Összeakadok az egyik bajtársammal, Audleyval. Beszélgetésbe elegyedek az átlag magas, szakállas zászlóssal, majd ahogy szóba kerül néhány lefegyverezési technika, el is veszünk egy-egy rövidebb kardot, és íves mozdulatokkal elpróbáljuk, félre vonulva. [x]
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 26/2/2014, 8:57 pm

Snowden
@kantin

Összerakja az ebédje maradványait, feláll és köszönés nélkül elmegy. Néhányan felém fordulnak a környező asztaloktól. Én csak mosolyogva nyugtázom figyelmüket, és magamban üzenek nekik: Ez még semmi! Majd meglátjátok!
Miután a mousse-szal végzem, még tovább olvasom a cikket. Érdekes nagyon, egy új módszert taglal, pánikbetegeknél  alkalmazzák ezt a kezelést. A lényege, hogy a mellékvese által termelt hormonokat hogyan lehet hirtelen sekrenteni és visszaszorítani. De hát ezt a driftelésnél is lehet használni! Csak egy érzékelő kell, aminek segítségével nyomon tudjuk követni a termelődést, és ha szükséges, akkor a Jaegeren keresztül stimulálható az idegrendszer a másfajta termelésre. Hát én egy zseni vagyok! Új örömömben felpattanok az asztaltól és a körülöttem ülők bámulásával mit sem törődve rohanok megkeresni Bradfordot. Ezzel elleszek egy darabig.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 26/2/2014, 8:48 pm

Glas
@kantin

Bekapja a kanalat, nem teketóriázik. Rezzenéstelenül, tanulmányozón figyelem minden mozdulatát. Miután visszahajolt, és véleményezte a pudingot, egy ideig még tartom a kanalat ugyanúgy, és csak nézem Őt, majd magam is nekilátok az édességnek. Ismét mintha mi sem történt volna.
Ahogy befejeztem az ebédet, megtörlöm a szám, összepakolom a tálcám, és felpattanok. A búcsúzkodással nem fáradok, ahogy máskor sem. Úgy hagyom ott a lányt, mintha semmi közöm nem is lenne hozzá. Semmi köszönés, semmi jókívánság a nap további részére, semmi találka paraméter nyugtázás. Hiszen megvan a helyszín és az időpont is, nem? Tovahaladok hát az étkezők között, magár a hagyva a lányt az Őt méricskélő tekintetekkel.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 26/2/2014, 8:34 pm

Snowden
@kantin

Elveszi kezem elől a pudingot, de egy falatot feltart nekem. Lassan hajolok a kanál felé, ő pedig csak tartja, vár. Átvillan az agyamon, hogy talán nekem is meg kéne fognom a csuklóját, hátha meggondolja magát, de nem. Ő már elvárja, hogy elfogadjam a falatot. Egy kicsit sok pudingot mert fel, de én az egészet bekapom. Kiránthatnám a kezéből a kanalat, hogy alaposabban le tudjam nyalogatni, de inkább nem teszem. Minden egyes mozdulattal, sőt, apró rezdüléssel vigyáznom kell. Ugye? A bizalom. Snowden nem tudja, mit várjon tőlem, ezért fogta meg a kezem. Én viszont megelőlegezem neki. Általában ilyet nem szoktam, de a jelenlegi helyzet különleges módszereket kíván.
Nem tudom, mire gondol, de egy biztos: ez az egész egy nagy teszt - mindkettőnk részéről. Fogalmam sincs, hogy szokott viselkedni másokkal, akik a kajájukat lopják el, de az elmesélésekből és az eddig látottakból valahogy nem így képzelném el. Tehát teszünk egy kis kitérőt a komfortzónánkból. Vajon gondolt ő egyáltalán arra, hogy egy Jaegerben álljunk? Vagy mit akar tőlem?
- Hmmm, tényleg finom! - mondom, miután visszaültem és lenyeltem a falatot. Egy apró mosolyféle jelenik meg a számon, ha valaki mikroszkóppal vizsgálná. A szemem viszont elmond mindent. A bizalomjátékban 1-0 nekem.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 26/2/2014, 7:55 pm

Glas
@kantin

Ahogy a pudingom után nyúl, csak odatekintek kezére. Egyszerűen magam elé veszem a pudingot, amit megkaparintani kívánt. Vetek Glas felé egy éles kis pillantást, majd megmerítem kanalam a vaníliás édességben, és a tálcám mellé könyökölve, lazán felé nyújtom. Most rajta a sor. Csakhogy az én arcomon nincsen csábító mosoly. Az én arcomon hatalmaskodón táncba hívó mosoly van. Gyere kislány, harapj csak rá!
De mégis... mi a frászt művelünk egyébként? Nem tudom. Fogalmam sincs. Olyan abszurd az egész helyzet. Nem szokásom így cicázni nőcskékkel. Csak beállítok hozzájuk és megdöntöm őket. Ez ennyire egyszerű. Nálam ez a nagy romantika. Azonban... hiába meglehetősen erotikus és izgalmas az, amivel most itt az ebédlő közepén szórakozunk, ez sem előjáték. Legalábbis nem a szexhez. Vagy nem feltétlenül csak ahhoz. Sokkal inkább az összecsapásunkhoz és úgy egyáltalán a továbbiakhoz. A kialakuló viszonyulásunkhoz.
Érdekes mód nem járatom ilyeneken az agyam. Apró kis érzésként villan csak belém, hogy ez nem szokványos. Hogy nem tipikus a most tanúsított viselkedésem. Néha valaki el-eltekint felénk, és általában arra gondolnak, hogy szegény lány nem tudja, mibe sétál bele. Közben persze figyelemreméltónak találják a merészségét. Mint amikor valaki vadhúsba göngyölve lép az oroszlán ketrecébe.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 26/2/2014, 11:45 am

Snowden
@kantin

Mélyen belém vágja éles tekintetét és elkapja a csuklómat. A bőröm izzik hosszú ujjai alatt, a kezem felől elönt a forróság. Lassan a kanálhoz hajol, akkor sem tudnám levenni róla a szemem, ha az életem függne tőle. Egy határozott mozdulattal bekapja a kanalat, az arcomon még mindig az iménti mosoly van, de a gyomromban már tolong egy szúró fájdalom és jeges lüktetés, keveredve a kellemes melegséggel. De elengedi a csuklómat, és érintése helyén olyan hideg van. Ahogy visszahúzom a kanalat a poharamhoz, a kezem meg sem remeg. Az asztal alatt a lábam? Áááá, biztos csak földrengés van. Tovább eszik.
Én lenézek a kanálra, ami az imént még a férfi szájában volt és öntudatlanul csak betolom a sajátomba. Lassan felpillantok rá. A pudingos pohár felé nyúlok és mintha meg akarnám fogni, megállítom a kezem felette, mintegy kérdőn, hogy szabad-e. Ha szabad? Akkor menni fog ez! Ha nem, akkor maximum eltöri a kezem. Azt a kezem, amelyik szikrát szórt az érintése nyomán.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 26/2/2014, 11:25 am

Glas
@kantin

Érzem a tekintetét, miközben diktálom magamba ebédemet. Hiába eszem nagy hévvel, minden falatot alaposan megrágok, nem falok. Úgy semmi értelme nem lenne. Funkcióját veszítené a táplálékbevitel. Néha közben körbetekintek kicsit a környező asztalokon, vagy távolabb a térben. El se hiszem, hogy a lány is ilyen szép csendben eszegeti a...
~ Egy kis mousset?
Gondolhattam volna. Eddig tartott a nagy nyugalom. Rávonom tekintetem, és a felém nyújtott kanálra. Ez most komoly? Nagy firma ez a csajszi, az biztos. Kikezd velem mindenhogy, ahogy csak tud. Határokat feszegetve, vagy épp játékosan, máskor harcba hívva, hol pedig szexuálisan. Tekintetem közte, meg a kanál közt járatom.
Leteszem késemet, és ráfogok a csuklójára, mert kitelik tőle, hogy elhúzza a kezét, mielőtt a szám a moussehoz érne, aztán meg kikacagna. Ahogy biztosan tartom így már magamnak a felkínált édességet, szemét fürkészve hajolok rá a kanálra, és kapom be a csokoládés falatot, hátrahúzva aztán fejem. Elengedem kezét, és megnyalom a számat, visszadőlve egyenes tartású ültömbe, egy pillanatra se véve le Glasról a szemem. Iszom egy korty vizet, mint mindig édesség után, majd folytatom az étkezést, mintha mi sem történt volna.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 26/2/2014, 9:30 am

Snowden
@kantin

Snowden nyomkod valamit a gépen, és újra nekiáll enni. Visszahúzom magam elé, látom, van egy foglalásunk. Holnap délelőtt? Rendben. Szélesen elmosolyodom. Látom rajta, hogy végre nyugtot akar, de olyat tőlem ne várjon. Na jó, rendben, egy pár perc csöndet kap. Elkezdek falatozni a csokimousseból, kifejezetten finom. Valahogy most jobban ízlik, mint a múltkori.
Miközben a kanálról pici adgokat nyalogatok le, figyelem, ahogy eszik. Tisztában vagyok vele, hogy tudja, hogy figyelem. De csak hadd tudja. Ha elviszem magammal Hong Kongba, akkor úgyis mindent tudni fog, amit gondolok. Mindent. Vajon én mit látnék az ő fejében? Kész megosztani velem vagy bárki mással a saját elméjét? Ha ranger akar lenni, akkor neki is képesnek kell lennie megbízni a másikban. Tud ő bízni valakiben? És egyáltalán én meg tudok-e bízni őbenne? Ez a kulcs.
Nyugiidő vége!
- Egy kis mousse-t? - és a teli kanalamat felé tartom egy nagy vigyor kíséretében.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 26/2/2014, 9:13 am

Glas
@kantin

Amint beszélni kezd hozzám, lenézek tányéromra, és nekilátok enni. Így hallgatom, csak hanyagul nézve rá olykor. Ha most komolyan elemezni fog engem, nem állok jót magamért. De aztán fordít egyet a dolgokon, és a saját lehetőségeit kezdi taglalni. Bocsánatkérés. Az mondjuk nem volna hülyeség. Ám ahogy halad tovább, az újabb variáció még inkább elnyeri a tetszésem. Noha ahogy a felnyársalósdihoz érünk, rágásom lelassul, és valamivel direktebben engedem rá tekintetemet. Csak így a bugyijába invitál?
Ahogy azonban átnyújtja az asztal fölött a tabletét a listával, világossá válik, hogy harcra célzott. Nem mintha ez kizárná a szexre való utalást. De elég gyorsan vált az agyam, ahogy arra gondolok, megmérkőzhetnénk. Néhány pillanatig fürkészem csak az időpontokat, bejelölök egy holnap délelőttit, és visszaadom neki a gépét, hogy aztán folytassam néma, lendületes érkezésemet.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 26/2/2014, 9:01 am

Snowden
@kantin

Szerintem utánam fog jönni. Igen, hallom a lépcsők döngését. Hirtelen megjelenik előttem és úgy odavágja szegény tálcát az asztalhoz, hogy összecsörrennek rajta a tányérok az evőeszközökkel. Még a tabletem is ugrik egyet. Mozdulatlanul szemlélem, ahogy kicseréli a két édességet, miközben úgy néz rám, mintha halálos bűnt követtem volna el. De hiszen ez csak puding! Kicsit túlérzékeny az ürge.
- Nagyon mérges. - kezdek neki higgadtan és halkan, felkönyökölve az asztalra. - Kettőt tehetek. Vagy bocsánatot kérek, vagy engedem, hogy kiélje rajtam a dühét. Mivel mindjárt felnyársal a késével, esetleg utóbbit javaslom. Mindkettőnknek jót tenne. -  egy kétértelmű mosolyt megeresztek felé, de hogy javaslatomat egyértelművé tegyem, a tableten a Kwoon aréna még szabad időpontjainak listáját nyújtom felé. - Csak válasszon.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 26/2/2014, 8:50 am

Glas
@kantin

Nincs kedvem ehhez az egészhez. Látok pár üres helyet, de nagyon zsúfoltak az asztalok. Kicsit lassítok a keresgélő sétálgatásban, amikor Glas megy el mellettem, hozzám szólva kacéran, és nemes egyszerűséggel kicseréli a mousseját a pudingomra. Szemöldököm felszökik, és csak nézek utána. Mi a faszt képzel ez a lány? Lenne kedvem hozzá vágni a nyomorult mousseját, de csak felszívom mellkasomat levegővel, lehiggasztva magamat, és visszanézek a pultok felé, de látom, hogy a puding elfogyott. Rohadt életbe már!
Egy fújtatással megindulok arra, amerre a lány ment, felcaplatok a lépcsőn, döngő léptekkel. Felmérem a terepet, és hamar kiszúrom Glast egy viszonylag levegős asztalnál. Megindulok felé, szinte lecsapom elé a tálcámat, majd visszacserélem még érintetlen tálkáinkat, és levetem magam vele szembe, úgy meredve rá közben, mintha mindjárt beleszúrnám a kezébe a villámat. Még akkor is rajta tartom a tekintetem, amikor megragadom evőeszközeimet. Kurvára nem vagyok hozzászokva, hogy így poénkodjanak velem meg az ételemmel. Vagy bármimmel.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 26/2/2014, 8:34 am

Snowden
@kantin

A délelőttömet a legújabb szakirodalmak olvasásával és a Jaegerem tervrajzainak nézegetésével töltöttem. Nagyon jól le is foglalta az agyamat, de már éhes voltam. Letöltöttem a tabletemre egy hormonstabilizálásról szóló cikket, és idefelé jövet a liftben is azt olvasgattam. Ebédre van megint minden finomság, de én újfent csak a mousse-t veszem el, kivételesen csak egyet. Ha majd kérek még, akkor veszek többet. Egy pohárral és egy kiskanállal a kezemben, hónom alatt a tablettel indulok helyet keresni.
Megpillantom az Őrnagyot is, amint az asztalok között sétál, keresve egy kis szabad helyet. Nagyon tele van az ebédlő, valószínűleg az alsó szinten nem is lesz hely, csak a felsőn. Elmegyek mellette és közben köszönök is.
- Hé, Uram! Jobb a puding, mint a mousse? Mert akkor inkább olyat eszem. - Egy pajkos mosollyal felkapom a tálcájáról a pudingját és az én poharamat rakom a helyébe. Elindulok a lépcső felé, hogy megnézzem, van-e hely fenn.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Valentine Snowden 26/2/2014, 8:08 am

@edzőtér

Folytatom az ugrókötelezést, míg rendesen ki nem hajtom magam. Csak úgy fürdöm a saját izzadtságomban. Megtörölgetem kicsit magamat, járkálva az üres teremben, majd mikor már ismét viszonylag rendesen lélegzem, az egyik álló boxzsákhoz vonulok. De kesztyűt nem húzok. Mármint a rajtam lévő ujjatlanon kívül. Püfölni kezdem a zsákot. Egyre keményebben, vállból indítva az ütéseket. Torz arccal nyögök, ahogy egyre inkább belelendülök. A bütykeim már felrepedtek, de nem zavartatom magam. Hosszú percek múltán állok csak le, zihálón nyomva homlokom a zsáknak, megfogva két oldalát véres kezeimmel. Így maradok kicsit, majd megyek rendbe tenni magam egy kissé, mire jönnek azok a szerencsétlenek.
@kantin

Nem vagyok éhes, de az energiabevitel fontos. Kék pólóban, fekete nadrágban, bakancsban érkezem meg a kantinba. Tudom, hogy egyesek rossz szemmel nézik, hogy nem egyenruhában flangálok a küzdőtéren kívül, de pont nem érdekel. A tárgyalásokat, megbeszéléseket, hivatalos összejöveteleket megtisztelem az uniformissal, de különben nem vagyok hajlandó itt piperkőcködni. Anélkül is tisztában vannak a rangommal. Aki meg nincs, azt úgyis hamar tájékoztatom.
Elmarok egy tálcát, evőeszközöket dobok rá, és már török is előre, hamar felpakolni magamat a mai ebédemmel. Ahogy az édességes pulthoz érek, és tekintetem a moussera téved, elhúzom a számat, majd felkapok egy vanília pudingot, és megyek helyet keresni.
Valentine Snowden
Valentine Snowden
Admin

Hozzászólások száma : 350
Bázis : Hong Kong Shatterdome

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Seraphina Glas 26/2/2014, 4:04 am

@Glas hálókabin

"Hatalmas kar támad, víz fröcsög a pod elejére, hárítom az ütést, a másik karom magától támad, azt nem én irányítom. Nem érzékelek senki mást a headspace-ben, mintha egyedül lennék. Ki van mellettem? Hirtelen elmerülök egy emlékben, látom, ahogy az iraki sivatagban szalad a csapat, ott van Adrian is. Nem szabad az emlékben ragadni! Kilépek belőle, vissza a csata káoszába, elfordítom a fejem és Snowden kemény tekintetével találom magam szemben."
Felpattan a szemem, zihálok, izzadok, korom sötét van a kabinomban. Percekig csak fekszem a nyomasztó csendben, amíg kintről lépteket nem hallok. Felkelek és az ajtóhoz sietek. Kikukucskálok a lyukon, az Őrnagy megy el az ajtóm előtt, kezében vízzel és vállán törölközővel. Hány óra van? Hajnali négy lesz kilenc perc múlva. Eléggé ki lehet akadva, ha már most az edzőterem felé veszi az irányt.
Talán utána kéne mennem és meg kéne kérdeznem... Nem, inkább hadd nyugodjon le. Majd napközben megemlítem neki, hogy szívesen párbajoznék vele. Ha nyugodtabb, akkor a pofára esés nem lesz olyan kemény, mint amikor éppen állat-üzemmódban van.
Visszafekszem, de csak nézem a sötétet. Annyi gondolat kavarog a fejemben, nehéz rendet tenni közöttük. Van még egy hetem, amíg Adrian nincs kész a plazmaágyúval, addig itt maradok. Egy hét alatt bármi megtörténhet. A gondolat, hogy egy különleges partnerrel mehetek vissza Kínába, önkéntelenül is mosolyt csal az arcomra.
Ne olyan hevesen, kicsi lány, ne éld bele magad! Jól van, na. Ábrándozni csak szabad.
Seraphina Glas
Seraphina Glas
Admin

Hozzászólások száma : 359
Bázis : Hong Kong Shatterdome

https://driftintime.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sydney Shatterdome - Page 6 Empty Re: Sydney Shatterdome

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.